• Informacje na temat:

  bruce willis wodka

Artykuły na temat: bruce willis wodka
 • Bruce Willis ratuje polską firmę

  Bruce Willis (57 l.) podobno nie chce dopuścić do tego, by półtora tysiąca Polaków straciło pracę. O co chodzi?

 • Bruce Willis polubił polską wódkę

  Bruce Willis, "twarz" wódki Sobieski, produkowanej przez francuską firmę Belvedere, przedłuża ten kontrakt reklamowy. Zapłatą będą akcje Belvedere - informuje we wtorek agencja Reutera.

 • Bruce Willis otrzyma akcje polskiej wódki

  Aktor Bruce Willis , "twarz" wódki Sobieski produkowanej przez francuską firmę Belvedere, przedłuża kontrakt reklamowy. Zapłatą mają być akcje Belvedere.

 • Willis reklamuje polską wódkę

  Bruce Willis będzie twarzą jednej z popularnych marek polskiej wódki. Za czteroletni kontrakt reklamowy hollywoodzki gwiazdor otrzyma 16 mln dolarów - ustaliła "Rzeczpospolita".

 • Dr House zaleca: Pijcie polską wódkę!

  ...jedynym, który przekonał się o wyższości polskiego trunku nad tymi z innych rejonów świata. Weteran Hollywood Bruce Willis upodobał sobie szczególnie markę "Sobieski", zgadzając się nawet reklamować jej...

 • Bruce Willis odkrywa... PRL

  Hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis już dawno dał się poznać jako koneser polskich smaków. Podczas wizyty w Warszawie udowodnił, że oprócz polskiej wódki równie mocno lubi polską kuchnię. Mimo napiętego grafiku znalazł czas na zjedzenie obiadu w jednej z tamtejszych restauracji.

 • Willis twarzą polskiej wódki

  Hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis za promocję polskiego trunku zainkasuje 16 milionów dolarów. Aktor osobiście przetestował sygnowany własnym wizerunkiem alkohol: "Starannie dobieram produkty, z którymi mam być kojarzony" - powiedział.

 • Bruce Willis w kolejnej reklamie

  Pozafilmowa kariera Bruce'a Willisa podąża coraz dalej na wschód Europy. Gwiazdor niedawno został twarzą jednej z polskich wódek. Teraz zaś zwerbował go... rosyjski bank.

 • Bruce Willis szczęśliwy w małżeństwie

  Bruce Willis twierdzi, że odkąd po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, jest dużo szczęśliwszym człowiekiem.

 • Bruce Willis: Za stary na kino akcji?

  Bruce Willis - legendarny gwiazdor kina akcji - twierdzi, że jest już zbyt stary, aby dalej występować w tego rodzaju produkcjach.

Wideo na temat: bruce willis wodka
 • Surogaci

  Świat bliskiej przyszłości. Ludzie żyją w zupełnej izolacji, kontaktując się między sobą jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami, które są lepszymi wersjami swoich ludzkich odpowiedników. W tym świecie jest na pozór całkowicie bezpiecznie, przemoc (jak się wydaje) skutecznie wyeliminowano. Agent FBI, Greer (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia Greer zostaje zmuszony do, wielce ryzykownego, opuszczenia domu. Nie ma jednak...

 • Red

  Red

  Rewelacyjna komedia sensacyjna w wymarzonej obsadzie (Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich i Helen Mirren)! Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były...

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...