• Informacje na temat:

  bryan

Artykuły na temat: bryan
 • "Electric Dreams": Bryan Cranston w obsadzie

  Powoli poznajemy obsadę serialu "Electric Dreams: The World of Philip K. Dick". Jak donosi serwis Deadline w produkcji zagrają Bryan Cranston, Maura Tierney, Liam Cunningham.

 • Bryan Adams: Nierozważny i nieromantyczny

  5 listopada to ważna data w życiu Bryana Adamsa. Tego dnia w 1959 roku przyszedł na świat w Kingston w Kanadzie, a dokładnie 25 lat później, w 1984 r., ukazała się płyta "Reckless", która do dziś pozostaje jednym z jego największych sukcesów.

 • "Star Trek": Bryan Fuller za sterami nowego serialu

  Wygląda na to, że nowa odsłona kultowego cyklu w końcu znalazła swojego kapitana. Bryan Fuller, twórca "Wonderfalls", "Gdzie pachną stokrotki" i "Hannibala", będzie współtwórcą i showrunnerem projektu.

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Czy Bryan Fuller zrezygnował z pracy nad "Niesamowitymi historiami"?

  Wygląda na to, że Bryan Fuller zrezygnował z funkcji showrunnera kolejnego serialu. Tym razem twórca "Hannibala" oraz m.in. "Amerykańskich bogów" jak i "Gdzie pachną stokrotki" pożegnał się z "Niesamowitymi historiami".

 • Bryan Adams powraca do Polski

  Po świetnie przyjętym koncercie w Kraków Arenie (wtorek, 16 grudnia) ogłoszono, że Bryan Adams wiosną 2015 roku powróci do Polski. Wstęp odbędzie się w ramach trwającej trasy z okazji 30-lecia płyty "Reckless".

 • "Amerykańscy bogowie": Michael Green i Bryan Fuller rezygnują z funkcji showrunnerów

  Według informacji serwisu Deadline Michael Green oraz Bryan Fuller nie będą już odpowiedzialni za serial "Amerykańscy bogowie". Obecnie stacja Starz poszukuje nowego showrunnera produkcji.

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • Diana i Bryan Adams: o tej znajomości mało kto wiedział

  Diana, co robisz z takim facetem jak on. Diana, umieram dla ciebie proszę wpuść mnie. Diana, czy nie widzisz, że doprowadzasz mnie do obłędu - śpiewał przed laty Bryan Adams w hicie "Diana". Fani od lat spekulowali, że napisał go z myślą o księżnej Dianie Spencer. Ale artysta wymownie milczał. Nie komentował rewelacji swojej byłej partnerki Cecilie Thomsen, która wyznała, że przymykała oko na...

 • Bryan Adams dziś w Krakowie. Co usłyszymy?

  W ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z trzydziestą rocznicą wydania płyty "Reckless", Bryan Adams przyjedzie do Polski i wystąpi 16 grudnia w Kraków Arenie.

Zdjęcia na temat: bryan
Wideo na temat: bryan
 • „Braking Bad”: Bryan Cranston zaczynał jako…

  Bryan Cranston od zawsze miał słabość do grania czarnych charakterów. Jednak zanim został nauczycielem dorabiającym sobie jako producent amfetaminy z serialu „Breaking Bad” zdarzyło mu się wcielić w postać zupełnie innego gatunku. I to dosłownie. Jay Leno dotarł do archiwalnego odcinka „Power Rangers” z 1993 roku, w którym Cranston użycza głosu postaci o imieniu Snizard, którą najlepiej można

 • Jack pogromca olbrzymów

  Film w reżyserii Bryana Singera jest alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Stary pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack (Nicholas Hoult) staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalanie porwanej księżniczki...

 • „Breaking Bad": Walter White powróci? Możliwe!

  Bryan Cranston, gwiazda popularnego serialu „Breaking Bad", skomentował swoją serialową śmierć. Zapytany przez prezenterkę Ashley Banfield o to, czy jego bohater - Walter White - wróci na ekrany telewizorów, odpowiedział: „Nigdy nie mów nigdy". Czy fani serii mogą już zacząć świętować?

 • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

  Akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W odległej przyszłości większość mutantów przetrzymywana jest w obozach koncentracyjnych, a gigantyczne roboty zwane Sentinels kontrolują sytuacje w Ameryce. To czasy, w których część X-Menów jest ścigana lub została zabita. Natomiast w czasach współczesnych X-Meni walczą ze złym Bractwem pod wodzą Mystique (Jennifer Lawrence), jak i próbują zapobiec ważnemu zdarzeniu, które doprowadzi do tak tragicznej sytuacji.

Dyskusje na temat: bryan