• Informacje na temat:

  bryce dallas howard

Artykuły na temat: bryce dallas howard
 • ​Bryce Dallas Howard ucierpiała na planie nowej części "Jurassic World"

  O tym, że aktorstwo wymaga poświęceń, przekonała się Bryce Dallas Howard, która pracuje obecnie na planie "Jurassic World: Dominion". Podczas kaskaderskich wyczynów została mocno poturbowana. Gwiazda nie omieszkała zamieścić w sieci zdjęć dokumentujących jej obrażenia.

 • Bryce Dallas Howard: Córka swojego ojca

  Bryce Dallas Howard, znana między innymi z filmów: "Osada", "Manderlay, "Służące" i "Jurassic World", świętuje w środę, 2 marca, 35. urodziny. Z tej okazji przypominamy najsłynniejsze kreacje aktorki.

 • Bryce Dallas Howard: Uwierzyć w niemożliwe

  Przygoda Bryce Dallas Howard z filmem "Mój przyjaciel smok" jest tak samo magiczna, jak jego fabuła. Występ w tej produkcji był dla aktorki nieoczekiwanym spełnieniem marzeń z dzieciństwa. W filmie zagra kobietę, która będzie musiała przejść długą drogę, zanim uwierzy w niemożliwe.

 • Bryce Howard zastąpi Kidman?

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Apollo 13" (1995) i "Grinch - Świąt nie będzie" ), najprawdopodobniej obejmie główną rolę w filmie "Manderlay". Na planie tej opowieści zastąpi zdobywczynię Oscara Nicole Kidman ( "Inni" , "Godziny" ). Obraz będzie drugim epizodem trylogii Larsa von Triera, zapoczątkowanej "Dogville" .

 • Bryce Dallas Howard o "Moim przyjacielu smoku": Ma w sobie magię

  Bryce Dallas Howard podczas hollywoodzkiej premiery filmu fantasy "Mój przyjaciel smok" stwierdziła, że "ma on w sobie magię klasycznych produkcji Disneya". Howard wcieliła się w remake'u dziecięcego przeboju z 1977 roku w Grace - młodą kobietę, która znajduje w lesie chłopca, mieszkającego wspólnie ze smokiem.

 • Ron Howard wyreżyseruje córkę?

  Ron Howard, którego "Kod Da Vinci" już od 19 maja będziemy mogli oglądać na naszych ekranach, ma nadzieję, że na planie następnego swojego filmu będzie mógł współpracować ze swoją córką, Bryce Dallas Howard.

 • Córka Rona Howarda Marią Stuart

  Bryce Dallas Howard, córka słynnego reżysera Rona Howarda, znana z roli w thrillerze "Osada" M. Nighta Shyamalana, wcieli się w postać Marii Stuart w filmie "Mary Queen of Scots".

 • Córka Rona Howarda w "Spider-Manie 3"

  Bryce Dallas Howard ( "Osada" , "Manderlay" ) wystąpi w trzeciej części przebojowego "Spider-Mana" . Córka słynnego hollywoodzkiego reżysera Rona Howarda ( "Kod Da Vinci" ), zagra w filmie Gwen Stacy, ukochaną Petera Parkera.

 • Jakimi ojcami są gwiazdy kina?

  ...19 czerwca na platformę streamingową Apple TV+ trafi wyreżyserowany przez Bryce Dallas Howard film dokumentalny "Dads". Wśród pojawiających się w nim znanych tatusiów zobaczymy m.in. Willa Smitha, Jimmy'ego Fallona oraz Neila Patricka Harrisa. Nie zabraknie też wypowiedzi ojca autorki filmu, znanego reżysera Rona Howarda.

 • "Służące" dalekie od prawdy o rasizmie?

  ..."Służące" to głośny dramat z 2011 roku, który obecnie należy do najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie. Ma to niewątpliwie związek z protestami i dyskusją na temat rasizmu, która zdominowała debatę publiczną w USA, skłaniając widzów do poszukiwania dzieł ukazujących tło problemu. Do renesansu popularności tego oscarowego filmu odniosła się teraz Bryce Dallas Howard, która zagrała w nim...

Zdjęcia na temat: bryce dallas howard