• Informacje na temat:

  bryce dallas howard reżyser

Artykuły na temat: bryce dallas howard reżyser
 • "Jurassic World": Dinozaury znów na ekranie

  Czy ktoś wyobraża sobie dinozaury wyglądające, brzmiące i poruszające się inaczej niż te, które zobaczyliśmy w kultowym "Jurassic Park"? To nie tylko film, to nasza wspólna pamięć. A teraz dinozaury powracają. Ale "Jurassic World" to nie tylko przepełniony efektami specjalnymi wizualny majstersztyk, to także próba odpowiedzi na pytanie o to, co dzieje się, gdy człowiek próbuje zaburzyć naturalny porządek.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Czy będzie reżyserował córkę?

  Reżyser "Kodu Da Vinci" Ron Howard ma w najbliższych planach remake "Ukryte" Michaela Haneke, ale chciałby wziąć także na warsztat kolejną książkę Dana Browna. Czy w którymś z tych filmów wystąpi jego córka Bryce Dallas Howard?

 • Bryce Howard zastąpi Kidman?

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Apollo 13" (1995) i "Grinch - Świąt nie będzie" ), najprawdopodobniej obejmie główną rolę w filmie "Manderlay". Na planie tej opowieści zastąpi zdobywczynię Oscara Nicole Kidman ( "Inni" , "Godziny" ). Obraz będzie drugim epizodem trylogii Larsa von Triera, zapoczątkowanej "Dogville" .

 • Ron Howard będzie dziadkiem

  Aktorka Bryce Dallas Howard (25 l.), córka znanego reżysera Rona Howarda - twórcy filmu "Kod Da Vinci" , jest w ciąży. Polscy widzowie znają Bryce z filmów "Osada" , "Manderlay" i "Apollo 13" , w którym wystąpiła jako 14 - letnia dziewczynka.

 • Córka Rona Howarda Marią Stuart

  Bryce Dallas Howard, córka słynnego reżysera Rona Howarda, znana z roli w thrillerze "Osada" M. Nighta Shyamalana, wcieli się w postać Marii Stuart w filmie "Mary Queen of Scots".

 • Córka Rona Howarda w "Spider-Manie 3"

  Bryce Dallas Howard ( "Osada" , "Manderlay" ) wystąpi w trzeciej części przebojowego "Spider-Mana" . Córka słynnego hollywoodzkiego reżysera Rona Howarda ( "Kod Da Vinci" ), zagra w filmie Gwen Stacy, ukochaną Petera Parkera.

 • Szokujące siostry Bronte

  Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnych XIX-wiecznych pisarek, sióstr Bronte - Charlotte, Emily i Anny. Główne role zagrają Michelle Williams ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ), Bryce Dallas Howard ( "Osada" ) i Evan Rachel Wood ( "Dolina iluzji" ).

 • Aktorska zmiana u Shyamalana

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Piękny umysł" ), zagra główną rolę żeńską w filmie "The Woods", który nakręci M. Night Shyamalan ( "Znaki" ). Młoda aktorka zastąpi na planie dreszczowca Kirsten Dunst ( "Spider-Man" ), która zainteresowała się innym projektem. Dla Howard "The Woods" będzie kinowym debiutem u innego reżysera niż jej ojciec.

Wideo na temat: bryce dallas howard reżyser
 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.