• Informacje na temat:

  brytyjski taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: brytyjski taniec z gwiazdami
 • ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  Na kilka dni przed Balem u Dziennikarzy, którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.

 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?

 • Udany start "Tańca z "Gwiazdami"

  Czasem warto zrobić sobie krótką przerwę. Jesienią zeszłego roku nie oglądaliśmy tanecznego show Polsatu. Jak się okazuje, liczba stęsknionych widzów znacznie wzrosła, przez co pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zanotował świetny wynik.

 • Tak tańczy nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"

  W wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" za stołem jurorskim zobaczymy tancerkę Olę Jordan. Taneczna gwiazda, sięgnęła po Kryształową Kulę z Chrisem Hollinsem, a na swoim koncie ma łącznie dziesięć sezonów występów w brytyjskim "Tańcu z Gwiazdami".

 • Ola Jordan: Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"

  Na tę wiadomość czekały od kilku tygodni wszyscy fani programu "Taniec z Gwiazdami". Kto zajmie miejsce w fotelu jurora po Beacie Tyszkiewicz? Na medialnej giełdzie pojawiło się kilka gorących nazwisk, ale jej nie spodziewał się nikt. Nową jurorką ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" została Ola Jordan.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary ósmej edycji

  W ósmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" weźmie udział 11 uczestników. Wiemy już, kto będzie przygotowywał ich do tanecznych występów.

 • Ola Jordan w ciąży! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała swoje zdjęcie w sieci

  Ola Jordan nie zasiada w jury 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Początkiem września jej maż potwierdził radosną informację, że tancerka jest w ciąży. Teraz Jordan pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek! Fani są zachwyceni wyglądem gwiazdy.

 • Ranking upadłych gwiazd

  ...decyzja niefortunna na miarę tej, którą podjął występując w programie "Taniec z gwiazdami". Umięśnione ciało gwiazdy "Słonecznego patrolu" przejadło się widzom. Hasselhoff odpadł z zabawy jako pierwszy(...) Lohan została deportowana z Indii, ponieważ - jak donosił brytyjski "Telegraph" - pracowała dla BBC, nie posiadając odpowiedniej wizy. Miesiąc później okazało się, że ma problemy finansowe i nie stać...

 • "Taniec z gwiazdami": Znamy wszystkie nazwiska!

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Jury i prowadzący pozostaną bez zmian.

 • "Taniec z Gwiazdami': Michał Malinowski odpada. Zostały cztery pary

  Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska odpadli z "Tańca z Gwiazdami" w 7. odcinku show Polsatu. Natalia Szroeder świętowała w programie 22. urodziny i... 40-tkę od jurorów.