• Informacje na temat:

  brytyjskie dziewczyny

Artykuły na temat: brytyjskie dziewczyny
 • Śpiewające dziewczyny piłkarzy

  WAGs (ang. Wives And Girlfriends), czyli skrót stworzony przez brytyjskie media, którym określa się żony i dziewczyny piłkarzy, na dobre zagościł w popkulturze. Często zdarza się jednak, że partnerka piłkarza nie jest tylko damą do towarzystwa, a sama robi zawrotną karierę. Poniżej znajdziecie te wybranki sportowców, które podbijają lub podbijały branżę muzyczną.

 • Kasabian: Tom Meighan wyrzucony i skazany za pobicie byłej dziewczyny. Popłakał się w sądzie

  ...200 godzin prac społecznych - taki wyrok usłyszał przed sądem w Leicester Tom Meighan, wokalista i lider brytyjskiej grupy Kasabian. Muzyk dzień wcześniej został poproszony o opuszczenie zespołu, by "mógł skupić się na przywrócenie swojego życia na właściwe tory".

 • Raper nagrywał śmierć swojej nafaszerowanej narkotykami dziewczyny

  ...24-letnia Louella Fletcher-Michie, najmłodsza córka brytyjskiego aktora Johna Michiego, została znaleziona martwa podczas festiwalu muzycznego Bestival. Śledczy podejrzewają, że do jej śmierci przyczynił się jej chłopak, który najprawdopodobniej podał jej narkotyki, w skutek których zmarła, a całą tragedię nagrywał telefonem.

 • Wykorzysta dziewczyny

  ...świecie David Beckham. Wcześniej do grupy The Pussycat Dolls na scenie dołączały już takie gwiazdy, jak aktorka Carmen Electra oraz wokalistki Christina Aguilera, czy Britney Spears. Dziewczyny z girlsbandu...

 • Benny Hill: Dobra muzyka, ładne dziewczyny i dużo śmiechu

  ...zaowocuje wiele lat później skomponowaną przez Hilla piosenką "Ernie (najszybszy mleczarz na Zachodzie)", która pod koniec 1971 r. trafiła na szczyt brytyjskiej listy przebojów. Ale póki co, mamy lato(...) na idealną rozrywkę? Dobra muzyka, ładne dziewczyny i dużo śmiechu" - tłumaczył. Początkowo popularność "Benny Hill Show" ograniczała się do Wielkiej Brytanii. Dopiero kiedy w 1969 r. komik...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  ..."Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Dziewczyny po przejściach

  Brytyjski girlsband Sugababes, trawiony konfliktami personalnymi, już dwa razy przesuwał moment premiery nowej płyty. W 2010 roku dziewczyny zamierzają jednak wynagrodzić fanom czekanie, wydając co najmniej pięć singli z nowego, długo oczekiwanego albumu "Sweet 7".

 • Dziewczyny się pokłóciły?

  Przyszłość brytyjskiego girlsbandu Sugababes stanęła pod znakiem zapytania.

 • Morderstwo dziewczyny Bonda

  Irlandzka aktorka Celine Cawley (46 l.), która wystąpiła u boku Rogera Moore'a w "Zabójczym widoku:" (1985), została znaleziona martwa w swoim domu w Dublinie.

 • Dziewczyny z "Seksu...." wracają

  Tylko cztery produkcje, wśród nich sequel "Seksu w wielkim mieście" oraz polskie "Piksele" trafiają w piątek na ekrany kin.

Zdjęcia na temat: brytyjskie dziewczyny