• Informacje na temat:

  brzozowski rafał na dobre

Artykuły na temat: brzozowski rafał na dobre
 • Rafał Brzozowski o nowej odsłonie "Koła fortuny"

  Kolejna odsłona programu "Koło fortuny" w nowej ramówce TVP, zaskakuje wyborem prowadzącego. Został nim Rafał Brzozowski, wykonawca takich utworów, jak "Tak blisko" czy "Magiczne słowa". Wokalista zdradza, że już jako dziecko podglądał przez dziurkę w drzwiach akcję teleturnieju prowadzonego przez "wąsatego pana".

 • Rafał Brzozowski szykuje debiut

  Singel "Tak blisko" to zapowiedź debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego, podopiecznego Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Of Poland".

 • Rafał Brzozowski jest tak blisko

  Coraz większą popularność zdobywa singel "Tak blisko", który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego. Płyta o tym samym tytule ukaże się 7 sierpnia.

 • Rafał Brzozowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Para Rafał Brzozowski - Izabela Janachowska odpadła z programu "Taniec z Gwiazdami". Gwiazdą 6. odcinka show Polastu był Jacek Rozenek, którego rumba w duecie z Magdaleną Soszyńską-Michno podbiła serca jury. Wysoki poziom wciąż utrzymuje również duet Joanna Moro - Rafał Maserak.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Izabella Krzan: Rafał nigdy by tak do mnie nie powiedział

  Trenowała wyczynowo taniec, zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Obecnie Izabella Krzan prowadzi z Rafałem Brzozowskim "Koło fortuny". Praca sprawia jej wielką radość.

 • Eurowizja 2017: Kasia Moś jedzie do Kijowa. Opinie i komentarze po krajowych eliminacjach

  Kasia Moś została reprezentantką Polski na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji. W tyle zostawiła m.in. Carmell i Rafała Brzozowskiego. Uczestnicy skomentowali swój występ w krajowych eliminacjach.

 • Co polskie gwiazdy robią w majówkę?

  Kayah, Reni Jusis, Dawid Podsiadło, Rafał Brzozowski, Paweł Golec z Golec uOrkiestra oraz Mietek Szcześniak ujawniają plany na długi majowy weekend.

 • Edyta Górniak: Nigdy bym nie sięgnęła po disco

  Sylwester w klimacie disco - to temat przewodni imprezy TVP2 we Wrocławiu. Wśród gwiazd, które pożegnają 2013 roku, są m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Rafał Brzozowski.

 • Eurowizja 2017: Użytkownicy Interii postawili na Paullę! Kto wśród faworytów?

  W specjalnej ankiecie, w której pytaliśmy o to, kto powinien reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji, użytkownicy Interii wskazali Paullę. Wokalistka o włos wygrała z Rafałem Brzozowskim. W innych notowaniach (bukmacherzy, zagraniczni fani Eurowizji, Stowarzyszenie OGAE) zwycięzcami okazałyby się również wokalistki - Lanberry, Kasia Moś i Isabell Otrębus-Larsson.

Dyskusje na temat: brzozowski rafał na dobre