• Informacje na temat:

  brzuch przybysz

Artykuły na temat: brzuch przybysz
 • Ciężarna Sylwia Przybysz z partnerem na ramówce TVP!

  Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Sylwia Przybysz (20 l.) i jej partner Jan Dąbrowski (22 l.) spodziewają się dziecka. Para nie odniosła się na razie do tych plotek, ale najnowsze zdjęcia mówią same za siebie!

 • Pinnawela: Podróż po umyśle kobiety

  Po trzyletniej przerwie ukaże się nowa płyta Pinnaweli, czyli Pauliny Przybysz znanej z Sistars. Album "Renesoul" ukaże się na Dzień Kobiet, 8 marca.

 • Ilona Łepkowska krytykuje aborcję Natalii Przybysz: "Najpierw miała ochotę na seks, a potem..."

  Ilona Łepkowska (63 l.) postanowiła skomentować wyznanie Natalii Przybysz (34 l.) dotyczące poddania się aborcji.

 • Premiera albumu Pinnaweli. Zakochana, ze złamanym sercem, z dzieckiem...

  W poniedziałek, 14 marca, ukazał się drugi solowy album Pinnaweli (Pauliny Przybysz). Płyta nosi tytuł "Renesoul". W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworów z tego wydawnictwa!

 • Przybysz: Pokazała brzuch dwa miesiące po porodzie

  Natalia Przybysz (28 l.) na koncercie Męskiego Grania we Wrocławiu wystąpiła z odsłoniętym brzuchem. Ciekawostką jest fakt, że 3 czerwca wokalistka została po raz drugi mamą - na świat przyszedł Jeremi (ma już córkę Anielę). Jak widać, szybko wróciła do formy!

 • Pinnawela: Księżniczka pod dresiarską bluzą

  Zbiór obrazków Pauliny Przybysz trafił na okładkę jej drugiej płyty nagranej pod szyldem Pinnawela - "Renesoul". Album ukaże się 14 marca, czyli kilka dni później, niż pierwotnie planowano.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...sprzedawczyni Weronika. Dziewczyna oświadcza, że przybysz ma na imię Mirek, kiedyś był jej sąsiadem i przez kilka lat siedział w więzieniu. W tym czasie młody mężczyzna dociera do siedliska i okazuje się, iż(...) Wera poinformowała media o sfingowanej śmierci Zubrzyckiego. Blankę odwiedza sąsiadka, Agnieszka. Kobieta skarży się na uporczywy ból brzucha. Badania przeprowadza doktor Radwan. Podejrzewa...

 • Najbrzydsi w historii kina

  Prezentujemy pierwszą dziesiątkę najbrzydszych "amantów" kina. Wybrani zostali nie tylko ze względu na swoją niewątpliwie zapadającą w pamięć aparycję, ale także wieczną sławę i dozgonne miejsce, jakie zdobyli w naszych najgorszych koszmarach.

 • Gawronowie będą mieli córeczkę!

  Zdradzamy, że w 6. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 9 października) Dorota Gawron dostanie ostrych bóli brzucha. Wojtek (Tomasz Karolak) natychmiast zawiezie ją do szpitala. Oboje przeżyją(...) odetchnie z ulgą. Uświadomi sobie, że zupełnie nieważne jest to, że nie ma wspólnych tematów do rozmów z koleżankami ze studiów. Tak naprawdę liczy się dla niej tylko rodzina. Z kolei Agata Przybysz...

 • Bezlitosny Prince

  Trzeciego dnia Open'era (sobota, 2 lipca) pogoda oszczędziła festiwalowiczów. W przeciwieństwie do Prince'a, który nie miał litości i w Gdyni zagrał ponad dwugodzinny koncert z aż trzema bisami.