• Informacje na temat:

  brzydkie zachowania

Artykuły na temat: brzydkie zachowania
 • Marek Piekarczyk o dziwnym zachowaniu Górniak: Zbeształa mnie!

  ...drugiej edycji, i powiedziała, że mam brzydkie brwi. Zaprowadziła mnie do swojej garderoby i kazała usiąść. Wyjęła nożyczki. 'Specjalnie z Hiszpanii przywiozłam', powiedziała i zabrała się do...

 • Justin Bieber: Przepraszam za moje aroganckie zachowanie

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber publicznie posypał głowę popiołem.

 • Agnieszka Jastrzębska już zaczyna gwiazdorzyć!?

  ...tak... Agnieszka: Czemu mi zrobiłeś takie BRZYDKIE zdjęcie?!?! Pan Fotograf: Ale jak to? Takie jak wszystkim... Agnieszka: Nie! Wszyscy mieli ładne, a ja miałam brzydkie, takie(...), zrobiłeś mi brzydkie zdjęcie! Nie trzeba chyba dodawać, że pan fotograf nie miał na imię Misiek... Czyżby tej diwie dziennikarstwa show-biznesowego zupełnie obce było słowo dystans? Lubicie ją?

 • Iggy Azalea do Snoop Dogga: Rozczarowałeś mnie

  Snoop Dogg opublikował na Instagramie złośliwy mem na temat Iggy Azalei. Australijska raperka nie ukrywa, że zabolało.

 • Rafał Maślak do żony: Wypad mi z domu, wyjazd, skończyło się!

  Czyżby kolejna para zdecydowała się na rozstanie? Na kanale Rafała Maślaka pojawiło się zaskakujące wideo...

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • Doda ostro o Radosławie Majdanie: jest dla mnie ścianą!

  Doda (35 l.) podczas ostatniego wywiadu dla nas, zszokowała wszystkich! Wokalistka wyznała, że już zawsze będzie ignorowała swojego byłego partnera. Przy okazji zdradziła też, że za to Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) może odetchnąć z ulgą...

 • Justin Bieber u Ellen DeGeneres: Robiłem rzeczy, które nie były najlepsze

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber konsekwentnie reperuje swój wizerunek, starając się przekonać wszystkich, że jest teraz "grzecznym chłopcem".

 • Szkoła

  ..., zazdrosna i złośliwa. Gabrysia powoli zaczyna im wierzyć i spędza z nimi swój wolny czas. Sarze jest przykro i nie rozumie zachowania przyjaciółki. Czy dziewczyny wybaczą sobie wzajemne upokorzenia?

 • Halle Berry projektuje bieliznę

  Halle Berry, dziewczyna Bonda w "Śmierć nadejdzie jutro" i zdobywczyni Oskara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok", zapragnęła sprawdzić się w roli... projektantki seksownej bielizny. Najważniejszą częścią jej kolekcji są staniki i pończochy.

Wideo na temat: brzydkie zachowania
 • Noah Galloway oświadczył się w "Tańcu z gwiazdami"! Miny prowadzącej podbijają sieć!

  : "Przepraszam za debiut mojej brzydkiej i płaczącej twarzy". Myślicie, że w którejś z polsatowskich edycji jakiś celebryta zechce to powtórzyć? My widzielibyśmy Piotra Gąsowskiego, który w końcu oświadcza

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...