• Informacje na temat:

  brzydula nowy odcinek

Artykuły na temat: brzydula nowy odcinek
 • "BrzydUla" zaczyna wakacje

  Dla twórców popularnego serial u "BrzydUla" to były wyjątkowo intensywne dwa sezony. Piszą, kręcą i grają bez przerwy od niemal roku. Ich pełne zaangażowanie dało wymierne owoce w postaci bezwarunkowej miłości fanów. Teraz czas na chwilę odpoczynku!

 • "BrzydUla" znów kręci!

  W poniedziałek, 6 lipca, bohaterowie popularnego serial u "BrzydUla" wrócili na plan. Twórcy mają do zrealizowania ponad sześćdziesiąt odcinków.

 • "Plebania" powalczy z "Brzydulą"

  ...6 rano do 8.45. Po programie (o godz. 8.45) nowy program publicystyczny - "Rozmowa Jedynki". Przebudowano także pasmo popołudniowe. Po "Teleexpressie" będzie pojawił się magazyn "Celownik". Serialowe(...) w tym czasie nadaje "Brzydulę". Teleturniej "Jaka to melodia" także będzie nadawany o nowej porze, o godzinie 18.30. W poniedziałkowe wieczory TVP1 będzie emitowała teatr telewizji, we wtorki m.in. nowy...

 • BrzydUla zostanie dyrektorem!

  ...ochroną. Nowy image ulubionej BrzydUli Polaków jest bowiem obecnie najpilniej strzeżoną serialową tajemnicą. Więcej w magazynie "Świat seriali "

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  ...- arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

 • Na majówkę trzy superseriale

  W maju kanał FOX Life wprowadza do ramówki trzy wielkie premiery. Od 14 maja rozpocznie się emisja nowego serial u "Brzydula Betty", 15 maja zostanie wprowadzony trzeci sezon serialu "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy") a już 17 maja będzie miała miejsce premiera trzeciego sezonu "Gotowe na wszystko".

 • Jesienna ramówka TVN

  Nowy serial "Brzydula" oraz program rozrywkowy "Mam talent!" - to nowości jesiennej ramówki TVN. Poza tym widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki znanych już seriali m.in. "Twarzą w twarz" i następną edycję "Tańca z gwiazdami".

 • Pora na "Majkę"!

  Ledwie pożegnaliśmy BrzydUlę, a już czeka na nas nowa serialowa bohaterka. Czy widzowie pokochają Majkę tak jak Ulę Cieplak? Nowy serial już od dzisiaj na antenie TVN.

 • Paweł Deląg na "Przystani"

  Ładne dziewczyny i wysportowani mężczyźni na Mazurach. Romanse i dramaty. Powstaje nowy serial Jedynki.

Dyskusje na temat: brzydula nowy odcinek
 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  Nikt niczego nie mitologizuje po prostu bywają produkcje lepsze i gorsze. Nowy serial pws jest z tych gorszych. Jeżeli chodzi o aktorstwo to ja uważam, że lokomotywą serialu Brzydula była właśnie(...), nie na reklamę. Wystarczy jak widzowie wejdą i obejrzą odcinek wraz z reklamami.

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  ? Dlaczego mam oglądać nowy serial, który mi się nie podoba? Dlaczego i komu tak bardzo zależy, żeby już nawet nie myśleć o kontynuacji Brzyduli? Dla mnie Brzydula zyskała miano serialu seriali(...)Nie mam wątpliwości, że Brzydula była najlepszym serialem i zgadzam się z Autorką komentarza. Przyciagał mnie urok małego Rysiowa i to, że Ula pochodząca z małego miasteczka potrafi dac sobie radę

 • Re: "Mam słabość do…"

  . Wieczne pretensje, widoczne na twarzach, obu pań, są tak nieznośne, że trudno oglądać ten serial. "Brzydula", przy nich, to szczyt profesionalizmu, "dobrego" serialu. Każdy, krótki przecież, odcinek serialu, składa się w 50% z powtórki poprzedniego, a reszta to nowy, oczywiście z przerwą na reklamę. Taka "polityka" pozwala zrobić kilka odcinków zamiast jednego, i robi "w trąbę" widza. To