• Informacje na temat:

  brzydula obsada

Artykuły na temat: brzydula obsada
 • "BrzydUla" wraca po latach. Jak będzie wyglądać główna bohaterka?

  To już pewne. "BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy z nowym sezonem. Stacja TVN opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki. Jak będzie wyglądać Julia Kamińska w nowych odcinkach?

 • "BrzydUla" jak Kasia Cichopek?

  Julia Kamińskaidzie drogą Kasi Cichopek czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej i pomaga w znalezieniu pracy swojemu chłopakowi. Lew Murzenko wystąpi u boku swojej ukochanej w serial u "BrzydUla".

 • Majka jest inna niż Brzydula

  ..."Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń...

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

 • Lohan nie wyleciała z obsady

  ...m.in. w kilku odcinkach amerykańskiego serial u "Brzydula Betty". Wystąpi też w komedii "Labour Pains" produkowanej przez Ricka Schwartza. Ostatnio Lohan, która w ubiegłym roku miała problemy...

 • Magda Mielcarz w serialu

  Magda Mielcarz niedawno dołączyła do obsady serial u "BrzydUla". Aktorka, którą pamiętamy jako piękną Ligię z "Quo vadis", zagra w nim specjalistkę od PR-u firmy Febo&Dobrzański.

 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

 • Koszykarz w "Melrose Place"

  Ten mierzący 206 cm wzrostu Kanadyjczyk zdobywał tytuły mistrzowskie m. in. z zespołem Los Angeles Lakers. W serialu zagra właściciela restauracji, w której pracuje Violet (Ashlee Simpson-Wentz). Wbrew pozorom nie jest to aktorski debiut sportowca. Występował już epizodycznie m. in. w serialu "Brzydula Betty", gdzie zagrał u boku swojej byłej żony Vanessy Williams.

 • Julia Kamińska: Pokażę różki

  ..."Selfie.com.pl". Autorem sztuki jest Piotr Jasek, wspaniały scenarzysta ("BrzydUla", "Singielka"), poeta i dramaturg. Tekst jest świetny. Czemu tytuł "Selfie..."? - Jest to sztuka w dużej mierze...

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Informację o udziale Mucha w produkcji ujawniła dziennikarka Ewa Wojciechowska, goszcząc w programie "Dzień Dobry TVN". Więcej szczegółów nie zdradzono, np. kto będzie partnerką Anny Muchy w filmie. Wiadomo już jednak, że w tytułową postać Karola wcieli się Piotr Adamczyk. Poprzednio media spekulowały, że szansę na tę rolę ma Filip Bobek, bohater serial u "BrzydUla". U boku Adamczyka pojawią się...

Zdjęcia na temat: brzydula obsada
Dyskusje na temat: brzydula obsada