• Informacje na temat:

  buczkowski zbigniew prawo jazdy

Artykuły na temat: buczkowski zbigniew prawo jazdy
 • Buczkowski kupił prawo jazdy?

  W Suwałkach rozpoczął się właśnie proces aktora Zbigniewa Buczkowskiego (56 l.).

 • CBA przesłucha Buczkowskiego?

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zamierza przesłuchać Zbigniewa Buczkowskiego w ramach postępowania dotyczącego nieprawidłowości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach. Dlaczego?

 • Buczkowski odwołuje się od wyroku

  Znany aktor Zbigniew Buczkowski nie pogodził się z wyrokiem skazującym go na zapłatę grzywny za zakup fałszywego prawa jazdy. Na początku lutego złożył apelację.

 • "Barwy szczęścia": Osiemnastka Kajtka

  W 2045. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek 16 kwietnia o godzinie 20.10) w domu Róży i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski) po raz pierwszy od bardzo dawna spotkają się wszyscy członkowie(...) - westchnie mama osiemnastolatka. Z okazji urodzin rodzice zafundują Kajtkowi kurs na prawo jazdy. - Bardzo perspektywiczny prezent! Jakby co, u mnie zawsze masz robotę - zażartuje Zdzisio, a Róża obieca...

 • CBA przesłucha Buczkowskiego?

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zamierza przesłuchać Zbigniewa Buczkowskiego w ramach postępowania dotyczącego nieprawidłowości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach. Dlaczego?

 • Aktor Zbigniew B. nie przyznaje się

  Przed Sądem Okręgowym w Suwałkach (Podlaskie) ruszył w czwartek proces apelacyjny znanego aktora Zbigniewa B. oskarżonego o wyłudzenie prawa jazdy kategorii B i E. Aktor nie przyznaje się do winy.

 • Proces aktora Zbigniewa B.

  Przed Sądem Rejonowym w Suwałkach (Podlaskie) rozpoczął się w środę proces aktora Zbigniewa B., oskarżonego o nakłanianie do poświadczenia nieprawdy przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy.

 • Aktor odpowie za oszustwo

  Przed Sądem Rejonowym w Suwałkach (podlaskie) stanie znany aktor Zbigniew B., któremu prokuratura postawiła zarzut wyłudzenia poświadczenia nieprawdy. Chodziło o egzamin na prawo jazdy.

 • Aktor nie przyznaje się do winy

  Znany aktor Zbigniew B. odpowiada przed suwalskim sądem za "załatwienie" sobie prawa jazdy bez zdania egzaminu. Nie przyznaje się do winy. Odmawia składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania sądu.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Wideo na temat: buczkowski zbigniew prawo jazdy
 • Prawo zemsty

  W napadzie rabunkowym na dom ginie matka i córka, zaś ocalały z masakry ojciec rodziny nie cofnie się przed niczym, żeby pomścić śmierć bliskich. "Prawo zemsty" jest szokującym przykładem na to, że sprawiedliwość bywa ślepa. Film wyszedł spod ręki reżysera "Włoskiej roboty" i "Negocjatora" - F. Gary'ego Gray'a. Clyde Shelton (Gerard Butler) jest przykładnym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...