• Informacje na temat:

  budowlani

Artykuły na temat: budowlani
 • Katastrofa budowlana w mieszkaniu Joan Collins!

  Joan Collins (84 l.) cudem uniknęła śmierci...

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka nielegalny? Jest zgłoszenie do prokuratury

  Jak donosi internetowe wydanie "Polska Times", inspektorzy budowlani oraz sanepid w Giżycku złożyli doniesienie do prokuratury w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.).

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "M jak miłość": Będzie nowa miłość?

  Chodakowski pozna piękną inspektor nadzoru budowlanego. Szykuje się nowy romans?

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Edmund Chodkiewicz jest właścicielem firmy budowlanej. Z powodu nieuczciwych wierzycieli grozi mu bankructwo. Zdesperowany Edmund przy pomocy koparki zrzuca...

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • Szpital

  Szef budowy przywozi do szpitala swojego pracownika. Chłopak założył na nogę gips budowlany, ponieważ chciał dostać urlop. Zrobił to dla swojej dziewczyny....

 • Napalm Death o współczesnym niewolnictwie

  "Wystarczy spojrzeć pod powierzchnię, by przekonać się, że niewolnictwo wciąż ma się świetnie" - o tematyce nowego albumu Napalm Death mówi Mark "Barney" Greenway.

Zdjęcia na temat: budowlani
Wideo na temat: budowlani
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2810. Zwiastun

  Roman na dnie – doprowadza do tragedii!!! Mimo opieki brata, Roman pije codziennie. Kiedy odwiedza go Honorata, oświadcza że to przez nią! Kobieta wychodzi bez słowa… Kompletnie pijany Hoffer zjawia się na budowie i wszczyna awanturę z inspektorem budowlanym! Wieczorem Roman pije dalej – aż w końcu dochodzi do tragedii!!!

 • Odcinek 32

  Szymon Tarnowski (Bartek Świderski)-45-letni biznesmen, właściciel firmy budowlanej. W Hotelu 52 ma spotkać się z 10-letnim, chorym synem i jego rehabilitantką, Pauliną. Nie spodziewa się, że w hotelu zameldowała się też jego warszawska sekretarka, Monika, z którą ma romans. Szymon ma dość specyficzne plany wobec Pauliny i Moniki, o których panie nic nie wiedzą. Jaka będzie ich reakcja, kiedy poznają prawdę? Monika- (Roksana Krzemińska)-25 lat. Sekretarka Szymona Tarnowskiego, z którym ma...

 • Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

  To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby tylko Bridget wyszła za mąż... Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu "lepiej", postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami? Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą...

Dyskusje na temat: budowlani