• Informacje na temat:

  budzisz

Artykuły na temat: budzisz
 • Koncert charytatywny dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej

  ...11. Koncert charytatywny "Jestem, bo jesteś", organizowany wspólnie przez fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" wraz z Filharmonią Krakowską odbędzie się w niedzielę, 10 lutego. W tym roku dochód z koncertu i aukcji będzie przeznaczony na leczenie wybitnej aktorki Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Stanęła oko w oko ze śmiercią

  Kamera ją kocha, ale ona tę miłość nie do końca odwzajemnia. Teatr to dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej partner na całe życie, spotkania z filmem - tylko flirty. Szkoda, bo magię jej talentu widać na ekranie nawet w rolach drugoplanowych.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska papieżycą

  Wielka dama polskiego teatru - Teresa Budzisz-Krzyżanowska - przygotowuje się do roli papieżycy. W Teatrze Ateneum w Warszawie trwają próby przed premierą sztuki, w której argentyńska autorka Esther Vilar opisała Joannę Drugą. Premiera w reżyserii Edwarda Wojtaszka już w sobotę, 24 stycznia, na Scenie 61.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Kobieta współczesna

  Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek Teresa Budzisz-Krzyżanowska, kończy w poniedziałek, 17 września, 70 lat. Najwybitniejsze role stworzyła na scenicznych deskach. "W teatrze aktor może się przynajmniej bronić. W filmie wszystko jest w rękach reżysera" - tłumaczy swą niechęć do X muzy.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Irena Dziedzic: Budziła mieszane uczucia

  Znali ją wszyscy. Przez ponad 25 lat jej program przyciągał przed telewizory miliony widzów. Przy okazji rozmów ze znanymi i lubianymi sama szybko wyrosła na gwiazdę. O swym życiu prywatnym Irena Dziedzic mówiła jednak niewiele.

 • Lordi budzi kontrowersje (nowa płyta "Sexorcism")

  25 maja swój dziewiąty album studyjny wyda Lordi, fiński zespół horror-rockowy, który nieoczekiwanie wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2006 r.

 • Budzi duchy Czarnobyla

  - Wszystko to, co nieznane, niewyjaśnione, niesłychane, napawa mnie większym strachem, niż ewentualne spotkanie oko w oko z potworem - mówi Oren Peli. I wie, co mówi. To przecież właśnie on, 41-letni, urodzony w Izraelu filmowiec, zmonopolizował niszę niewidzialnych sił jako źródła grozy w kinie i telewizji.

 • ZEW się budzi Festiwal 2019. Znamy program imprezy

  Poznaliśmy szczegółowy program drugiej edycji ZEW się budzi Festiwal w Cisnej w Bieszczadach (2-4 maja).

 • ZEW się budzi Festiwal 2019. Sprawdź szczegółowy program imprezy

  Już za miesiąc rozpocznie się druga edycja ZEW się budzi Festiwal w Cisnej w Bieszczadach (2-4 maja). Co przygotowali organizatorzy?

Zdjęcia na temat: budzisz
Wideo na temat: budzisz
 • Weronika Budziło skomentowała zachowanie Kaczoruk w "Azja Express"

  W "Dzień Dobry TVN" gośćmi byli uczestnicy "Azja Express" Weronika Budziło i Leszek Stanek. Dlaczego Weronika nie do końca dogadywała się z Renatą Kaczoruk? "Jesteśmy różnymi osobami i mamy różne wartości w życiu" - powiedziała Budziło. Jakie przygody przygotowały Stanka do programu? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Mama budzi Dawida Kwiatkowskiego do szkoły! "Idź stąd. Zaraz zdzielę ci!"

  Dawid Kwiatkowski był bohaterem programu TVN "Uwaga! Kulisy sławy". Fanki wokalisty mogły zobaczyć m.in., jak mieszka najpopularniejszy polski 18-latki i jak wygląda jego poranna pobudka! "Mama, daj mi spokój, co ty robisz, o co ci chodzi?" - dopytywał idol nastolatek, gdy matka budziła go do szkoły. Chwilę później był już bardziej stanowczy. "Idź stąd! Zaraz zdzielę ci z tej poduszki" - mówił do rodzicielki. (UWAGA! TVN/x-news)

 • "Julia": "Postać Moniki budzi emocje"

  Marta Żmuda Trzebiatowska o reakcjach widzów na poczynania serialowej Moniki z "Julii" i o swoich sentymentalnych spacerach po uliczkach Krakowa.

Dyskusje na temat: budzisz