• Informacje na temat:

  bujakiewicz

Artykuły na temat: bujakiewicz
 • Bohosiewicz zastąpi Bujakiewicz

  W trzecim sezonie popularnego talent show Sonia Bohosiewicz razem z Agnieszką Chylińską i Kubą Wojewódzkim będzie oceniała utalentowane maluchy. Gwiazda zastąpi Katarzynę Bujakiewicz. Skąd ta zmiana? Podobno jest to decyzja producentów. Według nich Katarzyna Bujakiewicz była zbyt spokojna i stonowana. Stwierdzili, że potrzebują kogoś, kto temperamentem lepiej pasuje do pozostałych jurorów...

 • Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe"), która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i 10 marca została żoną przystojnego biznesmena.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nie bywam

  Katarzyna Bujakiewicz po raz pierwszy wzięła udział w warszawskim pokazie mody. Twierdzi, że unika tego typu imprez ze względu na ich nadmiernie celebrycki charakter. Zdaniem aktorki uwaga mediów koncentruje się na gwiazdach zgromadzonych na widowni, a nie na samym pokazie i jego autorze. Bujakiewicz wspomina pokaz Yves Saint Laurenta sprzed kilkunastu lat, na który gwiazdy przyszły w skromnych...

 • Bujakiewicz: Doświadczona pielęgniarka

  O przygotowaniach do roli, trudnościach na planie i o tym, jak zaczyna każdy dzień zdjęciowy, opowiada Katarzyna Bujakiewicz, którą od września oglądać będziemy w nowym serialu "Lekarze".

 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Kobieta walcząca

  Katarzyna Bujakiewicz opowiada nam o swojej roli w serialu "Lekarze" oraz o batalii, którą toczy o dzieciaki.

 • Katarzyna Bujakiewicz ambasadorem

  Aktorka Katarzyna Bujakiewicz została kolejnym, czwartym poznańskim ambasadorem Euro 2012. Nominację wręczył jej prezydent miasta Ryszard Grobelny podczas niedzielnego pikniku rodzinnego "Przyjazny Stadion".

 • Bujakiewicz mówi jak cziłała

  Na początku lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje kolejna komedia familijna z disnejowskim rodowodem, "Cziłała z Beverly Hills". Głosem psich bohaterów przemówią m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska i Olaf Lubaszenko.

 • Bujakiewicz usunie ciążę?

  Marta Kozioł z serial u "Na dobre i na złe" (Katarzyna Bujakiewicz, 36 l.) jest w szoku. Myślała, że cierpi na zwykłe bóle brzucha. Okazało się jednak, że jest w ciąży...

 • Katarzyna Bujakiewicz została wegetarianką

  Katarzynę Bujakiewicz do rezygnacji z jedzenia mięsa skłoniły względy etyczne - uważa, że zwierzęta hodowane na mięso trzymane są w skandalicznych warunkach. Aktorka nie zmieniła natomiast diety swojej córki, kupuje jej jednak wyłącznie mięso pochodzące od zwierząt z chowu na wolnym wybiegu.

Zdjęcia na temat: bujakiewicz
Wideo na temat: bujakiewicz
 • Katarzyna Bujakiewicz wegetarianką

  Katarzynę Bujakiewicz do rezygnacji z jedzenia mięsa skłoniły względy etyczne - uważa, że zwierzęta hodowane na mięso trzymane są w skandalicznych warunkach.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nie bywam

  Katarzyna Bujakiewicz po raz pierwszy wzięła udział w warszawskim pokazie mody. Twierdzi, że unika tego typu imprez ze względu na ich nadmiernie celebrycki charakter.

 • "BlowStar": Bujakiewicz parodiuje Szulim

  BlowStar - gamingowe starcie gwiazd! Gry komputerowe, Internet, YouTube - to naturalne środowisko znanego youtubera Blowka. Jak odnajdą się w nim znane osoby z showbiznesu? Kto okaże się na tyle odważny, żeby podjąć wyzwanie i zmierzyć się z mistrzem? Odpowiedź znajdziecie w "BlowStar". Co tydzień inna gwiazda i inna gra, ale to nie wszystko. W ruch pójdzie także wykrywacz kłamstw i popularny w Internecie challenge. Jak z takim wyzwaniem poradzą sobie Gwiazdy? Z pewnością będzie sporo emocji.

Dyskusje na temat: bujakiewicz