• Informacje na temat:

  bujakiewicz katarzyna córka

Artykuły na temat: bujakiewicz katarzyna córka
 • Katarzyna Bujakiewicz o córce: Daję jej z siebie jak najwięcej

  Trudno jej nie lubić. Obdarzona jest dziewczęcym wdziękiem i naturalnością. 18 lat temu Katarzyna Bujakiewicz (46 l.) przebojem zdobyła serca widzów rolą pełnej temperamentu pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz postawiła się mężowi!

  W domu Katarzyny Bujakiewicz (46 l.) i jej męża Piotra odbyła się ostatnio prawdziwa rewolucja!

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz zaręczyła się! Namówiła ją córka?

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) w końcu powiedziała "tak"! Po wielu latach związku z ojcem jej córeczki aktorka postanowiła przyjąć jego oświadczyny!

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Katarzyna Bujakiewicz naraziła na niebezpieczeństwo córkę?! Fani w szoku!

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) znana jest jako wielka miłośniczka zwierząt i od lat stara się ocieplić wizerunek psów uważanych w społeczeństwie za agresywne i niebezpieczne. Jednak ostatnim filmem, który opublikowała na swoim profilu, wywołała prawdziwą burzę!

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Córka namówi ją na ślub?!

  Ze swoim partnerem, poznańskim biznesmenem Piotrem Maruszewskim (41 l.), Kasia Bujakiewicz (43 l.) tworzy od ośmiu lat udaną parę. Przyzwyczaiła się do życia na kocią łapę, ale gdy na świecie pojawił(...) decyzji - Ola. Potwierdza to aktorka. - Być może córka nas zmusi, bo za często pyta: "Mama, a tata to twój chłopak czy twój mąż?". Odpowiadam jej, że czekamy, aż podrośnie na tyle, żeby mogła nieść welon...

 • "Mali Giganci": Nazywam się Zbyszek i jestem żonaty

  Już w najbliższą sobotę, 14 marca, TVN wyemituje drugi odcinek show "Mali giganci". Zobaczcie przedpremierowo występ jednego z uczestników - należącego do grupy Oliviera Janiaka Zbyszka.

Zdjęcia na temat: bujakiewicz katarzyna córka
Wideo na temat: bujakiewicz katarzyna córka
 • Bujakiewicz: Nie radzę sobie

  Aktorka Katarzyna Bujakiewicz przyznała w studiu "Dzień Dobry TVN", że często przesadnie denerwuje się o zdrowie córki. "Matka po czterdziestce ma niestety zbyt dużą wyobraźnię" - wyznała. Bujakiewicz wyraziła także swoje niezadowolenie z nowych zarządzeń, które ograniczają ilość zajęć pozalekcyjnych w przedszkolach. (Dzień dobry TVN/x-news)