• Informacje na temat:

  bujakiewicz maruszewski

Artykuły na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe"), która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i 10 marca została żoną przystojnego biznesmena.

 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Oglądaliśmy ją też w filmach, m.in.: "Nie kłam, kochanie", "Listy do M.". U szczytu popularności Katarzyna Bujakiewicz zniknęła. Powód był stary jak świat. Aktorka nagle poczuła się wypalona(...) i mogła opiekować się ukochaną babcią, którą podziwiała od zawsze. O takich dziewczynach jak Katarzyna Bujakiewicz mówi się: panienka z dobrego domu. Wychowywana konserwatywnie. O godzinie 22 musiała...

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

Zdjęcia na temat: bujakiewicz maruszewski
Wideo na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  Katarzyna Bujakiewicz przyznała podczas rozmowy z Robertem Patoletą, że na pokazie mody w Warszawie znalazła się po raz pierwszy w życiu. Podczas wywiadu zaprezentowała się w sukni Tomasza(...) karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)

Dyskusje na temat: bujakiewicz maruszewski
 • Re: "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz nie będzie panną młodą!

  Coś jest nie tak w tym związku,ale co ma biedna Bujakiewicz zrobić,musi robić dobrą minę do złej gry. Pan Maruszewski nie ma w co się ubrać, z reguły na młodzieżowo i bez skarpetek w sandałach- nie przeszkadza to Pani, jako konkubinie biznesmanna.