• Informacje na temat:

  bujakiewicz z córka

Artykuły na temat: bujakiewicz z córka
 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • ​Katarzyna Bujakiewicz: Bieg z księdzem po lesie

  ...​Katarzyna Bujakiewicz w bieganiu nie przeszkadza nawet zła pogoda. To jej sposób na dobre samopoczucie i poznawanie ludzi podzielających jej pasję. Aktorka została ambasadorką kampanii "Wyskocz z kapci", w której zachęca Polaków do aktywnego spędzania czasu.

 • Bujakiewicz: Powinnam startować w wyborach

  Jej spontaniczna wypowiedź o przedszkolach wywołała lawinę. Teraz rodzice proszą, by w ich imieniu Katarzyna Bujakiewicz rozmawiała o tym z rządem... Nie po raz pierwszy aktorka wykorzystuje popularność, by walczyć o swoje przekonania.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe"), która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i 10 marca została żoną przystojnego biznesmena.

 • Katarzyna Bujakiewicz została wegetarianką

  Katarzynę Bujakiewicz do rezygnacji z jedzenia mięsa skłoniły względy etyczne - uważa, że zwierzęta hodowane na mięso trzymane są w skandalicznych warunkach. Aktorka nie zmieniła natomiast diety swojej córki, kupuje jej jednak wyłącznie mięso pochodzące od zwierząt z chowu na wolnym wybiegu.

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Oglądaliśmy ją też w filmach, m.in.: "Nie kłam, kochanie", "Listy do M.". U szczytu popularności Katarzyna Bujakiewicz zniknęła. Powód był stary jak świat. Aktorka nagle poczuła się wypalona(...) i mogła opiekować się ukochaną babcią, którą podziwiała od zawsze. O takich dziewczynach jak Katarzyna Bujakiewicz mówi się: panienka z dobrego domu. Wychowywana konserwatywnie. O godzinie 22 musiała...

 • "Zmieniły się moje priorytety"

  Wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Choć powrót sprawił jej radość, Katarzyna Bujakiewicz ("Listy do M.") nie ukrywa, że najważniejsza jest dla niej córeczka Ola.

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

Zdjęcia na temat: bujakiewicz z córka
Wideo na temat: bujakiewicz z córka
 • Bujakiewicz: Nie radzę sobie

  Aktorka Katarzyna Bujakiewicz przyznała w studiu "Dzień Dobry TVN", że często przesadnie denerwuje się o zdrowie córki. "Matka po czterdziestce ma niestety zbyt dużą wyobraźnię" - wyznała. Bujakiewicz wyraziła także swoje niezadowolenie z nowych zarządzeń, które ograniczają ilość zajęć pozalekcyjnych w przedszkolach. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: bujakiewicz z córka
 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Patrzcie,jakie wypaczone pojęcie o małżeństwie ma p.Bujakiewicz-żałuje,że córka może ją i partnera ''zmusić'' do ślubu.Żenada!

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Patrzcie,jakie wypaczone pojęcie o małżeństwie ma p.Bujakiewicz-żałuje,że córka może ją i partnera ''zmusić'' do ślubu.Żenada! tam jest napisane "ŻARTUJE"!! a żenada to jesteś Ty!

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  tam jest napisane "ŻARTUJE"!! a żenada to jesteś Ty! Patrzcie,jakie wypaczone pojęcie o małżeństwie ma p.Bujakiewicz-żałuje,że córka może ją i partnera ''zmusić'' do ślubu.Żenada! To,że jest napisane ''żartuje'' nie świadczy o tym,że tak jest!Moim zdaniem,ona chciałaby miec męża,ale nie jest pewna swego ''partnera''.Naucz się czytać ze zrozumieniem...

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  tam jest napisane "ŻARTUJE"!! a żenada to jesteś Ty! Patrzcie,jakie wypaczone pojęcie o małżeństwie ma p.Bujakiewicz-żałuje,że córka może ją i partnera ''zmusić'' do ślubu.Żenada! To,że jest napisane ''żartuje'' nie świadczy o tym,że tak jest!Moim zdaniem,ona chciałaby miec męża,ale nie jest pewna swego ''partnera''.Naucz się czytać ze zrozumieniem... Jeśli twoim jedynym celem jest małżeństwo

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Niech tylko pomysli pani Kasia nad tym że zanim Ich córka "zmusi" do mlżeństwa,mogą od dawna być już z partnerem osobno,i córka zostanie niestety bękartem...Kiedyś "panna z dzieckiem" to byl wstyd i hanba,obecnie nikogo to nie dziwi.Wielkie mi wyzwolenie,wolnośc,a grunt pod nogami niestabilny...