• Informacje na temat:

  bukiet ślub cywilny

Artykuły na temat: bukiet ślub cywilny
 • "Barwy szczęścia": Ekspresowy ślub

  Górka zgodzi się wyjść za Sadowskiego, a on zaproponuje, by wzięli ślub jeszcze tego samego dnia...

 • Bajkowe wesele Salmy Hayek

  Salma Hayek doczekała się wesela jak z bajki. Aktorka i francuski miliarder Francois-Henri Pinault w sobotę powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne "tak", podczas wystawnej uroczystości w Wenecji. Para wzięła ślub cywilny w walentynki w Paryżu.

 • Wlademar Obłoza wspomina swój ślub!

  Waldemar Obłoza (57 l.) poślubił swoją ukochaną, aktorkę Dorotę Zielińską (48 l.), 23 grudnia 2010 roku.

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Kiedyś byli idealną parą. Potem nastąpił burzliwy okres, który zakończył się rozwodem. Teraz ponownie staną na ślubnym kobiercu. "Mój bohater doszedł w końcu do wniosku, że nie ma wspanialszej kobiety, niż jego była żona" - mówi Andrzej Grabarczyk, odtwórca Jerzego w "Klanie".

 • "Na Wspólnej": Ślub na łożu śmierci

  ...mogę się doczekać, kiedy opuszczę w końcu szpital i pojadę do Urzędu Stanu Cywilnego - wyzna świadkowej i przyszłej teściowej. Ślub odwołany Kinga szczerze skomplementuje jej wygląd. Niestety(...) przepustki. Wzruszony zapewni ukochaną, że wkrótce i tak przecież wezmą ślub. Po chwili jednak zupełnie się rozklei i - szlochając - zacznie błagać, żeby od niego nie odchodziła. W końcu Brzozowski...

 • Narzeczona Mateusza Damięckiego nawróciła się. Uda się unieważnić ślub kościelny?

  Paulina Andrzejewska (36 l.) i Mateusz Damięcki (36 l.) od półtora roku są zaręczeni. Planują ślub, chcą mieć dziecko. Wierzą, że z pomocą Opatrzności Bożej zrealizują swoje marzenia.

 • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska biorą ślub w Boże Narodzenie?!

  Nasz ślub będzie w dziurze i nikt nie będzie o nim wiedział - obwieścił niedawno Tomasz Karolak (45 l.), przez co znów podgrzał temperaturę wokół ciągnącej się już od lat kwestii zalegalizowania związku z matką dwójki jego dzieci Violą Kołakowską.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  .... Beznadzieja, co? - skwituje Witek.  Ślub z... Angeliną Jolie Lena przypomni sobie, że Witek miał mieć tego wieczora dyżur. - Nie mogłem przegapić ostatniej okazji - rzuci. - Kiedy stałeś(...) Staszek z bukietem kwiatów. Ruszy w stronę lokalu, ale przez szybę witryny nagle zobaczy Lenę i Witka jako jedyną parę na parkiecie, blisko siebie w tańcu... Stanie jak wryty. Spojrzy z rezygnacją na...

 • Michael Buble wziął ślub

  Gwiazdor pop Michael Buble złamał serca milionom swoich fanek. Kanadyjski piosenkarz poślubił w Buenos Aires aktorkę Luisanę Lopilato .

 • Salma Hayek jest już miliarderką

  Salma Hayek doczekała się wesela jak z bajki. Aktorka i francuski miliarder Francois-Henri Pinault w sobotę powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne "tak", podczas wystawnej uroczystości w Wenecji. Para wzięła ślub cywilny w walentynki w Paryżu.

Wideo na temat: bukiet ślub cywilny
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.