• Informacje na temat:

  bukowski marek -aktor

Artykuły na temat: bukowski marek -aktor
 • Marek Bukowski zagra u żony

  Aktorka, scenarzystka i producentka Ewa Bukowska spróbuje swoich sił w roli reżyserki. W lipcu rozpoczną się zdjęcia do jej debiutu fabularnego zatytułowanego "Powrót". Główne role zagrają w nim mąż artystki Marek Bukowski oraz Krzysztof Stroiński.

 • Nowy film Marka Bukowskiego

  Poniedziałek, 12 listopada, był 19. dniem zdjęciowym na planie "Sukcesu", drugiego filmu fabularnego Marka Bukowskiego - twórcy "bloku.pl" . Jak zapowiada reżyser, film ma w swym klimacie przypominać głośnego "Forresta Gumpa" z niezapomnianą kreacją Toma Hanksa. W "Sukcesie" występują m.in. Ewa Bukowska, Krzysztof Banaszyk, Bartosz Opania i Wojciech Siemion.

 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  ..., że staną się początkiem serii - mówi aktorka. W książkach z bajkami Ewy Bukowskiej znajdą się także oparte na tych bajkach minisztuki teatralne. Czytelnicy będą mogli wystawiać je w swoich domach(...) w przyszłym roku. Niewykluczone, że główną rolę w swym filmie powierzy mężowi - Markowi Bukowskiemu, czyli doktorowi Piotrowi Gawryło z "Na dobre i na złe", który zagrał już w jej debiutanckim filmie...

 • "Uwikłanie" Bromskiego trafi do kin

  Nowy film Jacka Bromskiego, thriller "Uwikłanie" o śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa - z Mają Ostaszewską i Markiem Bukowskim w rolach głównych - trafi do kin 3 czerwca. Powstał na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Na dobre i na złe": Ślub w szpitalu

  Kocham cię i tym razem nie odpuszczę - usłyszy Hana (Kamilla Baar) od Piotra (Marek Bukowski). I choć ślub za pierwszym razem nie dojdzie do skutku, zakochani w końcu dopną swego!

 • Dereszowska w "Na dobre i na złe"

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła Anna Dereszowska. Jako Magda Soszyńska wystąpi w ośmiu odcinkach serialu. Na jaw wyjdzie, że piękna kobieta w przeszłości miała romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski).

 • Debiutanci "czują" rzeczywistość

  ...gdyńskim festiwalu zadebiutowało aż 12 reżyserów: Maciej Pieprzyca, Artur Urbański, Marek Bukowski, Marcin Krzyształowicz, Przemysław Wojcieszek, Jarosław Marszewski, Denijal Hasanovic, Greg Zgliński, Marek Żydowicz, Mariusz Front, Dariusz Zawiślak i Grzegorz Lipiec.

 • Kobieta mu się oświadczyła!

  Bohaterowie, których gra, robią wrażenie na kobietach. I trudno się temu dziwić. Dzięki Markowi Bukowskiemu romansowe wątki w serialach nabierają intensywności i wiarygodności. Tak jest też w "Hotelu 52".

 • "Człowiek w zagrożeniu" w Łodzi

  XI Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu" rozpocznie się w środę, 21 listopada, w Łodzi. Imprezę, będącą jednym z najważniejszych w Polsce przeglądów twórców dokumentu, otworzy pokaz specjalny filmu "blok.pl" Marka Bukowskiego. O Grand Prix Festiwalu - statuetkę Białej Kobry i 10 tysięcy złotych - ubiegać się będą 52 filmy dokumentalne z całej Polski.

 • W Koninie rozpoczął się przegląd debiutów

  Szesnaście filmów, w tym 12 konkursowych, pokazanych zostanie podczas XI Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych Debiuty '2001, który rozpoczął się w sobotę, 3 listopada, w Koninie. Impreza potrwa do czwartku, 8 listopada. Przyjazd na spotkania z widzami zapowiedziało kilku młodych reżyserów, m.in.: Przemysław Wojcieszek ("Głośniej od bomb"), Marek Żydowicz (Owoce miłości"), Grzegorz Lipiec ( "Że...

Zdjęcia na temat: bukowski marek -aktor
 • Marek Bukowski, czyli dr Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: bukowski marek -aktor
 • "Przyjaciółki": Czy Zuza i Marek razem wychowają syna?

  W dziewiątym odcinku „Przyjaciółek” Stefa (Dorota Kolak) przywiezie Grzesia (Henryk Marek Kalita) do banku Zuzy (Anita Sokołowska). Ta będzie musiała zająć się synkiem. Wpadnie na Marka (Radosław Pazura) i jego córkę Adę (Julia Kostow). – Grzesio też ma ferie? – Marek zdziwi się na widok Zuzy z dzieckiem w pracy. Mężczyzna domyśli się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem (Marek Bukowski). To jednak

 • "Przyjaciółki" odc. 162

  Pod nieobecność Janka (Marek Bukowski) u Zuzy (Anita Sokołowska) nadal nocuje jego znienawidzony brat Igor (Stefan Pawłowski). Zuza świetnie czuje się towarzystwie swojego szwagra i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Bez zastanowienia skorzysta z zaproszenia Igora i wybierze się z nim do opery.

Dyskusje na temat: bukowski marek -aktor