• Informacje na temat:

  bułka

Artykuły na temat: bułka
 • Zabijanie? To bułka z masłem

  ..."Tele Świat": Od pięciu lat gra pan Dextera. Czy teraz łatwiej panu wcielać się w postać seryjnego zabójcy? - Tak. Teraz to bułka z masłem. Ale charakter pana postaci nie stał się pana drugą naturą? - Mam nadzieję, że nie. Czy zna pan finał serialu? Może Dexter zginie? - Do tej pory nakręciliśmy pięć sezonów i nie sądzę, żeby powstało drugie tyle. Ale nikt jeszcze nie wie, jak to się skończy...

 • Bill Nighy: Po bułki w garniturze

  O jego szyku i elegancji krążą legendy. Mówi się, że nawet po bułki chodzi w garniturze. W wolnych chwilach pisze książki, słucha Dylana i dogląda jednookiego kota - Ziggy'ego. Zawodowo zaś jest utalentowanym aktorem, zdobywcą Złotego Globu i wybitnym specjalistą od kreowania postaci "po złej stronie mocy". Kolejną z nich Bill Nighy przedstawi widzom w filmie "Ja, Frankenstein" - najnowszej superprodukcji Stuarta Beattie, współtwórcy spektakularnego sukcesu "Piratów z Karaibów".

 • Pan Am - serial o stewardessach

  Jeśli myśleliście, że latanie to bułka z masłem - przygotujcie się na szok! Załoga pokładu srebrzystego Boeniga codziennie będzie przeżywać przygody mrożące krew w żyłach.

 • Gwiazda "Avatara" miała załamanie nerwowe

  Najwyraźniej pozycja jednej z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood to wcale nie bułka z masłem. Przekonała się o tym Zoe Saldana, która sławę zdobytą dzięki roli w produkcji "Avatar" przypłaciła załamaniem nerwowym.

 • Recenzja Bob Dylan "Fallen Angels": Weź się Bob do roboty!

  Dosłownie godzinę temu pisząc recenzję nowego Claptona narzekałem, że są tam zaledwie dwie nowe własne kompozycje. A tu Dylan proponuje album z samymi coverami. Idzie się wściec. Poderżnąć sobie gardło suchą bułką.

 • Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

 • Joanna Jabłczyńska: Jestem wyluzowaną babką

  Gdy ma zaplanowane oficjalne wyjścia, korzysta z pomocy zaprzyjaźnionej projektantki, do pracy w kancelarii zakłada "mundurek", wśród znajomych stawia na luz. "Po bułki wyszłam ostatnio w piżamie i butach ogrodowych" - śmieje się Joanna Jabłczyńska.

 • Wallace i Gromit piekarzami

  Wallace i Gromit powracają na ekrany kin. Ten szalony duet opętanego wynalazcy i jego filozofującego psa tym razem wpakuje się w poważne kłopoty mające swój początek... w pieczeniu bułek.

 • The Beatles na banknotach?

  Niewykluczone, że niedługo Paul McCartney i Ringo Starr kupując bułki będą płacić banknotami ze swoimi wizerunkami. Za swoje zasługi, na banknoty o nominale 20 funtów, ma trafić cały zespół The Beatles.

 • Mark Wahlberg spogląda w oblicze wojny

  Kręcenie wojennego filmu to nie to samo, co faktyczny udział w wojnie - ale ani jedno, ani drugie nie jest przysłowiową "bułką z masłem". - Człowiek budzi się rano ze świadomością, że dostanie niezły wycisk - mówi Mark Wahlberg.

Zdjęcia na temat: bułka
Wideo na temat: bułka
Dyskusje na temat: bułka