• Informacje na temat:

  bum bum

Artykuły na temat: bum bum
 • Postanowienia ogólne 1."!Bum! SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków,...

 • Recenzja Bovska "Kaktus": Bum! Niezły start

  ...rytmiczny, zupełnie inny od tego, co można dziś usłyszeć w radiu, a zwłaszcza w przywołanej telewizji. Zgodnie z refrenem - "Bum-bum-bumerangiem w głowę cios" - bijący po uszach zarażającą melodią(...) (poukładania? Jak to świetnie zrobiła w wyróżniającym się nie tylko spokojną atmosferą numerze "Składak"), by już nie tylko jednym singlem, ale całym albumem, przyciągnąć do siebie słuchacza na dłużej...

 • Agnieszka Gozdyra: Duże bum w "Skandalistach"

  ...sezonu - po wakacyjnej przerwie. A pierwszy z nich to będzie naprawdę duże "bum"! Większe "bum" niż narcystyczny występ Krzysztofa Rutkowskiego albo opowieści Marii Kiszczak o stanie wojennym? - Tak...

 • "Pitbull: Ostatni pies": Będzie jedno wielkie bum!

  W najbliższy czwartek, 15 marca, na ekrany polskich kin wkroczy długo wyczekiwana kontynuacja serii "Pitbull" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Na widzów czeka masa emocji, intensywna akcja, gangsterska intryga i niejednoznaczni bohaterowie.

 • Kwiat Jabłoni prezentuje świąteczny singel. Zobacz teledysk "Idzie zima"

  ..."Idzie zima" to specjalny świąteczny singel nagrany przez zespół Kwiat Jabłoni we współpracy z projektem Bum Bum Orkestar.

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  ..."A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.

 • "Pazdan Boy" podbija sieć

  ..."Bum tarara Euro nadal trwa" - tak za "Nieznanym Kibicem" śpiewają miliony Polaków. "Pazdan Boy", przeróbka discopolowego przeboju, podbija internet.

 • Sonia Braga: Nikt nigdy nie poprosił mnie o rękę

  ..."Seks? - pytano mnie o to całe życie. No, prawie całe, bo dwadzieścia lat temu, kiedy zaczęłam grać matki, pytania ustały. A teraz, kiedy gram babcie - bum! Wróciły" - śmieje się 67-letnia Sonia Braga.

 • Nowe filmy Harmony’ego Korine’a i Carlosa Reygadasa w programie 19. MFF Nowe Horyzonty

  Niepokorny, ożywczo prowokacyjny "The Beach Bum" oraz odważny i szczery "Nasz czas" ("Nuestro Tiempo") znajdą się w programie tegorocznej odsłony Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Nowe filmy Harmony’ego Korine’a, autora przebojowych, kontrowersyjnych "Spring Breakers", i Carlosa Reygadasa, twórcy nagradzanych w Cannes "Post Tenebras Lux" i "Cichego światła" ("Stellet licht...

 • Wakacje na ostro!

  Wielkim przebojem zakończonych właśnie wakacji 2007 roku jest taneczny utwór "Kanikuly". Firmuje go rosyjska grupa !Bum!, ale swoją wersję przedstawił również projekt Code Red.

Zdjęcia na temat: bum bum
Wideo na temat: bum bum
Dyskusje na temat: bum bum