• Informacje na temat:

  bunga bunga premier włoch

Artykuły na temat: bunga bunga premier włoch
 • Bohaterka bunga-bunga w filmie Woody'ego Allena

  ...18-letnia Ruby , bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, iż będzie mogła zagrać w jego filmie.

 • Clooney uczestniczył w orgiach?

  Nieletnia prostytutka, która była zabawką włoskiego premiera, mówi, że George Clooney też uczestniczył w orgiach!

 • "Ronaldo jest cienki w łóżku"

  ...27-latka, z którą gwiazdor futbolu podobno zdradził swoją narzeczoną Irinę Shayk, to działaczka włoskiej partii Lud Wolności, modelka, a także gwiazda telewizji. Włosi nazywają ją "dentystką Berlusconiego", bo zanim zrobiła karierę polityczną, pracowała jako szkolna pomoc dentystyczna. Później wsławiła się organizowaniem słynnych orgii bunga bunga w rezydencji premiera Włoch, na które za...

 • "Bunga bunga", czyli film o kontrowersyjnym polityku

  "Silvio forever" - to tytuł wyjątkowego filmu dokumentalnego, który wchodzi w piątek, 25 marca, do kin we Włoszech. Nieautoryzowana biografia szefa rządu, zbudowana głównie z jego wypowiedzi, opowiada o jego karierze finansowej i politycznej oraz o ostatnich skandalach.

 • Co Clooney wie o bunga bunga?

  Prawnicy Silvio Berlusconiego powołali na świadków aktora George'a Clooneya i piłkarza Cristiano Ronaldo. Gwiazdor kina i sportowiec będą zeznawać w sprawie włoskiej seks afery zwanej "Bungagate". Premier Włoch jest oskarżony o seks z nieletnią.

 • Skandalistka chce zagrać u Allena

  18-letnia Ruby, bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, że będzie mogła zagrać u niego w filmie. Amerykański reżyser rozpoczyna wkrótce zdjęcia w Rzymie.