• Informacje na temat:

  burleska

Artykuły na temat: burleska
 • Burleska Matthieu Amalrika

  .... - Co mnie zainteresowało w świecie "new burlesque"? Wymalowane kobiety, które nie przestają się śmiać. Dotknęło mnie to, co innym wydałoby się podejrzane - niedociągnięcia, pewna rozpacz. Burleska to...

 • OFF Festival: Burleska, Garage Dinners oraz hołd dla Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia

  Hołd Studiu Eksperymentalnemu Polskiego Radia, burleska oraz unikalne Garage Dinners to wszystko, co przygotowali organizatorzy OFF Festival.

 • Dominique Abel i Fiona Gordon: "Paryż na bosaka" to komedia burleski

  "Sprzeciwiamy się duchowi czasów współczesnych. Nie jesteśmy bardziej optymistyczni niż inni, ale próbujemy inaczej postrzegać ludzkość w jej dziwactwach" - mówią Dominique Abel i Fiona Gordon, twórcy filmu "Paryż na bosaka". Komedia zadebiutuje na ekranach polskich kin 11 sierpnia.

 • Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  W Kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Nieme filmy będą wyświetlane od 14 do 17 października.

 • Odbijać się bez echa

  ..."Burleska" , reż. Steve Antin, USA 2010, dystrybutor: UIP, premiera kinowa: 11 lutego 2011

 • Pohoda 2019: Najbardziej nieprzewidywalny europejski festiwal

  Koncert, który trwa 7 minut? Burleska zamiast występu Charlotte Gainsbourg? Prezydent Słowacji śpiewająca "Bohemian Rhapsody" przy akompaniamencie rozklekotanego pianina? Tegoroczna edycja Pohody udowodniła, że odbywająca się na terenie lotniska w Trenczynie impreza to najbardziej nieprzewidywalny europejski festiwal!

 • Partita: Pytasz mnie, co ci dam

  Partita lub suita barokowa - szereg tańców, zwykle w kolejności: allemande, sarabanda i gigue, często jednak rozszerzana o inne - np. menuet czy gawot, lub ustępy nietaneczne jak burleska, scherzo, sinfonia. Tyle definicja. Ale Partita to także nazwa zespołu, który przeszedł do legendy...

 • Cher: Po prostu jestem sobą

  Cher nie trzeba przedstawiać. Włosy - takie same, jak zawsze: sięgające ramion, kruczoczarne, proste jak druty, z przedziałkiem biegnącym przez sam środek głowy. Głos - również ten sam: bogaty, głęboki i nie do pomylenia z żadnym innym. Od 10 lutego oglądamy ją w filmie "Burleska".

 • To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  Wachlarz technik i stylów - hip hop, breakdance, belly dance, salsa i samba. Do tego afro dance, burleska i disco polo. Kto zrobił na jurorach wrażenie i dostał szansę na udział w programie "Tylko taniec. Got to dance"?

 • Pin Up Candy ("Śpiewajmy razem. All Together Now") debiutuje. Posłuchaj "You Know What I Mean"

  Pod szyldem Black Candy w roli piosenkarki debiutuje Katarzyna Kraszewska, czyli Pin Up Candy, nazywana królową polskiej burleski. Jedna z jurorek w programie Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now" zaprezentowała utwór "You Know What I Mean".

Wideo na temat: burleska
 • Erotyczny sensual dance w "Tylko taniec"

  Absolwentka zarządzania, mama 4-letniego Oliwiera i studentka AWF-u, czyli Marieta, Sylwia i Ewelina (formacja Revel). Tańczą sensual dance. Uwielbiają kusić i uwodzić. Ich inspiracją jest "Burleska" z Christiną Aguilerą i Cher w roli głównej. Więcej w kolejnym odcinku polsatowskiego show "Got to dance - Tylko taniec".

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3003.

  Kinga choć zdecydowała, że zostaje z Arturem i dziećmi, oddala się od męża. Artur próbuje wyciągnąć z Kingi, co ją dręczy. Proponuje, by zapisali się na terapię małżeńską. Hiszpan rezygnuje z wyjazdu do Laponii. Zostaje w Wadlewie, gdzie razem z Malwiną chce otworzyć nowy biznes. Malwina namawia go na burleskę. Sabina coraz lepiej radzi sobie na stanowisku prezeski. Jednocześnie zajmuje się ojcem, do którego nie chce dopuścić Ewy. Zdeterminowana Ewa szuka sposobu, jak skontaktować się z...

Dyskusje na temat: burleska