• Informacje na temat:

  burmistrz

Artykuły na temat: burmistrz
 • Stanisław Piechula: Najpierw wyciekł romans burmistrza Mikołowa, teraz wysokość zarobków

  O Stanisławie Piechuli, burmistrzu Mikołowa, zrobiło się głośno, gdy swój romans z młodszą o 20 lat asystentką potwierdził na Facebooku. Teraz jeden z dzienników podał kwotę, jaką dziewczyna otrzymywała za swoją pracę.

 • Gérard Depardieu w "House of Cards"?

  Netflix przygotowuje francuską wersję popularnego politycznego serialu "House of Cards". Główną rolę ma zagrać Gérard Depardieu.

 • Nagie fotki kandydata na burmistrza!

  Carlos Esqueda, kandydat na burmistrza miasta Tlaquepaque w środkowym Meksyku, zyskuje ogromną popularność za sprawą półnagich zdjęć, które publikuje w internecie.

 • Laureat Oscara oświetlił rzymskie zabytki

  Inauguracja oświetlenia słynnej rzymskiej alei Fori Imperiali autorstwa trzykrotnego laureata Oscara, operatora filmowego Vittorio Storaro, uświetniła przypadające we wtorek, 21 kwietnia, 2768. urodziny Wiecznego Miasta. Iluminacja zrobiła ogromne wrażenie na rzymianach.

 • Longoria ma romans z burmistrzem Los Angeles

  Magazyn „Star” donosi, że nowym obiektem zainteresowania latynoskiej piękności, Evy Longorii, jest sam burmistrz Los Angeles – Antonio Villaraigosa (59 l.). Para poznała się podczas kampanii prezydenckiej Baracka Obamy. Teraz zbliżyła się do siebie... 37-letnia gwiazda nie miała ostatnio szczęścia w miłości. Po głośnym rozwodzie z koszykarzem Tonym Parkerem na nowo zaczęła korzystać z uroków...

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • „To nie koniec świata!”: Wpadnie w oko żonie burmistrza

  Po kontrowersyjnej roli w serialu "2XL" tym razem oglądamy pana w "To nie koniec świata!". Zagrać policjanta to ciekawe doświadczenie? - Tak, tym bardziej, że zagrałem taką postać po raz pierwszy. Jacek Kotek razem z Norą (Ewa Konstancja Bułhak) tropi przestępców po jej awansie do jednostki w Lublinie. Wnosi też sporo zamieszania w życie burmistrza Białej Podlaskiej (Paweł Królikowski), który...

 • Uczestnicy francuskiego reality-show zginęli w katastrofie

  Dwa śmigłowce zderzyły się podczas lotu na północnym zachodzie Argentyny. Zginęli wszyscy uczestnicy wypadku, w tym uczestnicy francuskiego reality-show"Dropped" - podały władze. Przyczyna wypadku jest ustalana.

 • Telefon do burmistrza

  Popularny autor kryminałów Richard Castle (Nathan Fillion) odkrywa, że seryjny morderca imituje wątki z jego powieści. Pisarz zostaje poproszony o pomoc...

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

Zdjęcia na temat: burmistrz
Wideo na temat: burmistrz
 • "To nie koniec świata!": Wspólne interesy burmistrza i Klaudiusza

  - Z Klaudiuszem, ale wcześniej też z Pawłem, szukają nowego wizerunku dla burmistrza i odwiedzają różne arcyciekawe, przedtem burmistrzowi miejsca nieznane. Zdobywają te twierdze urody, designu, z niejakim powodzeniem – mówi tajemniczo Paweł Królikowski. Co jeszcze słychać u jego bohatera? Sprawdźcie sami!

 • Władza

  Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. A w samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy mają coś do udowodnienia. W tym pojedynku może być tylko jeden zwycięzca. Pierwszy z nich to były gliniarz Billy Taggart (Mark Wahlberg), który poszukuje odkupienia za dawne winy oraz wymierzenia sprawiedliwości na człowieku, który prawie go zniszczył. Drugi to burmistrz Nicolas Hostetler (Russell Crowe), najpotężniejszy człowiek w okolicy, który...

 • Gessler przeciwna powiększeniu Warszawy! Musiałaby płacić więcej pracownikom z Łomianek!

  niższe podatki, a burmistrza spotyka w piekarni! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Miejski serwis randkowy

  Dokumentalny zapis rzeczywistości małego słowackiego miasteczka, którego burmistrzem jest niestrudzony generał w stanie spoczynku. Najpierw przywrócił mu blask świetności, a później podjął się jeszcze trudniejszej misji - uratowania go przed wymarciem. "Miejski serwis randkowy" to film o próbach zmotywowania trzydziestoletnich singli, by się ustatkowali, założyli rodziny i zaczęli pracować na wspólne dobro. Pełna ciepła i dowcipu opowieść o przeciętnych ludziach, którzy zostali postawieni w...

Dyskusje na temat: burmistrz