• Informacje na temat:

  burt reynolds zdjęcia

Artykuły na temat: burt reynolds zdjęcia
 • Odludek Burt Reynolds

  Burt Reynolds ( "Boogie Nights" , "Wyścig" ) wcieli się w postać tajemniczego człowieka z gór w komedii "Without a Paddle". Obraz ma być opowieścią o trzech mieszkańcach wielkiego miasta, którzy wpadają w wielkie kłopoty podczas campingowej wyprawy. Rola Reynoldsa będzie hołdem dla najsłynniejszego filmu tego aktora - przerażającego "Uwolnienia" z 1972 roku.

 • Nowy film Andrzeja Sekuły

  Christian Slater ( "Szyfry wojny" ), Burt Reynolds ( "Wyścig" ) i James Woods ( "John Q" ) będą bohaterami najnowszej produkcji Andrzeja Sekuły, znanego operatora i reżysera polskiego pochodzenia. Film "Old Soldier" ma być opowieścią o porachunkach pomiędzy najemnikami.

 • Gwiazdy chronią prezydenta

  Cuba Gooding Jr. ( "Siła i honor" ) Burt Reynolds ( "Wyścig" ) James Woods ( "Dawno temu w Ameryce" ) będą gwiazdami thrillera "Endgame". Film opowie o odkryciu spisku, mającym na celu zastrzelenie prezydenta USA.

 • Oscary 2014: Poznaliśmy nominacje

  Filmy "American Hustle" Davida O. Russella i "Grawitacja" Alfonso Cuarona otrzymały najwięcej, aż 10 nominacji do Oscarów. 9 szans na statuetki Akademii ma również "Zniewolony. 12 Years of Slave" Steve'a McQueena.

Wideo na temat: burt reynolds zdjęcia
 • Pogrzebany

  Budzi się. Wokół jest ciemno. Woła o pomoc, ale jego głos odbija się od desek. W końcu udaje mu się znaleźć zapalniczkę. Nerwowo rozpala płomień. Orientuje się, że leży zamknięty w trumnie. W jego kieszeni dzwoni telefon... Paul Conroy (Ryan Reynolds) pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie - zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".