• Informacje na temat:

  burton

Artykuły na temat: burton
 • Nie żyje Ray Burton. Był ojcem basisty Metalliki

  Zmarł Ray Burton, ojciec nieżyjącego już basisty Metalliki, Cliffa Burtona. Miał 94 lata.

 • Richard Burton: Żonę kupił za milion dolarów

  Richard Burton zawsze był głodny. W dzieciństwie chleba, w wieku dorosłym sukcesu, pieniędzy, miłości.

 • Metallica: Dzień Cliffa Burtona

  Sobota (10 lutego) w Alameda County świętowany będzie oficjalnie "Dzień Cliffa Burtona". To wówczas zmarły tragicznie w 1986 r. basista grupy Metallica obchodziłby swoje 56. urodziny.

 • Burton obnażony przez... Burtona

  Fragmenty dziennika Richarda Burtona opublikowane w angielskiej prasie odkrywają nowe oblicze walijskiego aktora, którego prócz roli Marka Antoniusza pamiętamy z burzliwego związku z Elizabeth Taylor. Książka wyjdzie w całości pod koniec października.

 • Ken Burton w Polsce: Finał VI Międzynarodowych Warsztatów Gospel

  ...11 listopada 2019 w Filharmonii Śląskiej w Katowicach odbędzie się wyjątkowy koncert. Podczas koncertu finałowego VI Międzynarodowych Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem wystąpi orkiestra symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej do utworów specjalnie zaaranżowanych na tę okoliczność przez maestro.

 • Tim Burton o latającym słoniu

  Reżyser Tim Burton wskrzesza powieść napisaną przez Helen Aberson w 1939 roku i przeniesioną na ekrany dwa lata później przez Walta Disneya. Nakręcił film o latającym słoniu Dumbo.

 • Burton o Deppie, Depp o Burtonie

  Tim Burton ( "Batman" , "Duża ryba" ) i Johnny Depp ( "Marzyciel" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) zrealizowali wspólnie już cztery filmy. Amerykański aktor wystąpił bowiem w "Edwardzie Nożycorękim" , "Edzie Woodzie", "Jeźdźcu bez głowy" i "Charliem i fabryce czekolady" . Teraz możemy oglądać jego kreację w najnowszej produkcji Tima Burtona, "Gniijąca panna młoda" . Choć może...

 • Francuzi doceniają Tima Burtona

  Amerykański reżyser Tim Burton został doceniony przez Francuzów.

 • Cliff Burton (Metallica): 30. rocznica śmierci

  Gdyby nie on, Metallica brzmiałaby inaczej. 30 lat temu, 27 września 1986 r., w wypadku autobusu zginął Cliff Burton, basista metalowej legendy.

 • Prywatna kolekcja dzienników, listów i książek należących do legendarnego hollywoodzkiego aktora Richarda Burtona, została w środę, 18 maja, podarowana Walijskiemu Uniwersytetowi Swansea. Zbiory będą przechowywane w specjalnym ośrodku badawczym, zlokalizowanym po drugiej stronie zatoki, gdzie stoi dom Burtona w Port Talbot.

Zdjęcia na temat: burton
Wideo na temat: burton
 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.

 • "Belle Époque": Klimat serialu będzie przypominał mroczne filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

 • Eva Green: Zabójcze ciało

  Wiele osób zna ją przede wszystkim dlatego, że była "dziewczyną Bonda" w "Casino Royale". Ale Eva Green, która zadebiutowała u Bernardo Bertolucciego i pracowała z tak uznanymi na świecie reżyserami, jak Ridley Scott i Tim Burton, to nie tylko piękna twarz i doskonałe kształty! Kształty, podkreślmy, których nie boi się prezentować, gdy wymaga tego rola...

Dyskusje na temat: burton