• Informacje na temat:

  burza seweryn

Artykuły na temat: burza seweryn
 • "Rolnik szuka żony 6": Internauci zszokowani ostrą kłótnią Seweryna i Marleny! Burza w sieci!

  Nie milkną emocje po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony". Widzowie TVP byli w niedzielę, 17 listopada, świadkami karczemnej awantury pomiędzy Marleną i Sewerynem. W internecie pojawia się mnóstwo komentarzy na temat zachowania bohaterów produkcji TVP.

 • "Rolnik szuka żony": Pokazał nową dziewczynę. Burza w sieci

  Niedawno zakończona, szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" obfitowała w wiele emocji. Widzowie byli świadkami m.in. nawiązania bliskiej znajomości Seweryna i Marleny, by następnie... śledzić ich burzliwe rozstanie! W trakcie finału zarówno rolnik, jak i jego kandydatka zdradzili, że obydwoje są już w nowych związkach. Seweryn pokazał nawet zdjęcie z ukochaną, a w rozmowie z Martą Manowską...

 • Filmowe skandale roku

  Aresztowanie Romana Polańskiego, zakaz emisji filmu "Witajcie w życiu" Henryka Dederki, odmowa przyjęcia Specjalnej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego przez Andrzeja Seweryna... To tylko niektóre ze skandali, które wstrząsnęły kinowym światkiem w 2009 roku.

 • Kazik Na Żywo i na szczycie

  ...skrócenie utworu, co wywołało oburzenie muzyków). Album został nagrany w składzie: Kazik Staszewski (wokal), Robert "Litza" Friedrich (gitara), Adam "Burza" Burzyński (gitara), Michał Kwiatkowski (bas(...) i Seweryna Krajewskiego "Na przekór nowym czasom" (na 28.). Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  ...w ruchu, do których należą m.in. Piotr Fronczewski, Agata Kulesza, Iza Kuna, Andrzej Saramonowicz, Dorota Segda, Andrzej Seweryn, Wojciech Smarzowski, Danuta Stenka, Tomasz Raczek czy Robert Więckiewicz...