• Informacje na temat:

  buty gwiazd na obcasie

Artykuły na temat: buty gwiazd na obcasie
 • Skandale w Cannes: Płaskie buty, seksizm i zdjęty biustonosz

  ...najsłynniejszy festiwal filmowy na świecie. Przepięknie wystylizowane gwiazdy przechadzają się po czerwonym dywanie, który w czasie trwania festiwalu wymieniany jest podobno trzy razy dziennie(...) założyły na tę okazję. Należy tutaj wspomnieć, że dress code festiwalu w Cannes nakazuje kobietom zakładanie butów na wysokim obcasie. W odpowiedzi na tę "aferę obcasową" rok później wszystkich...

 • Elżbieta Romanowska: Babcia na obcasach

  Elżbieta Romanowska uwielbia buty na wysokim obcasie. Twierdzi, że miłością do szpilek zaraziła się od swojej babci, która nawet po domu chodziła w klapkach na obcasie. Jako dziecko gwiazda marzyła, by mieć należące do babci kremowe szpilki. Otrzymała je w prezencie, nie może ich jednak nosić ze względu na zbyt mały rozmiar.

 • Danuta Szaflarska: Rozhuśtana gwiazda

  ...w najlepsze huśtała się na stojąco. 'Muszę poćwiczyć. Zobacz, Dorotko, specjalnie założyłam buty na płaskim obcasie'" - taką scenkę kreśli biograf Szaflarskiej, Gabriel Michalik. Ekipa zdjęła aktorkę(...) z wapienia pińczowskiego. Szaflarska była jedną z pierwszych powojennych gwiazd filmowych, nazywaną też pierwszą amantką powojennej kinematografii. Jej kariera aktorska trwała prawie 80 lat. Miała...

 • Beata Tadla: "Wiadomości" na obcasach

  ...studiu po lśniącej, śliskiej podłodze. Pani chodzi w butach na obcasie. Nie boi się pani upadku? - Podłoga tylko wygląda na śliską, ale w rzeczywistości taka nie jest. Poza tym nie krążę po niej przez(...), czy buty przypominające kształtem łyżwy. Podobno kolekcjonuje pani buty i torebki? - To prawda. Mam kilkadziesiąt par butów. Czasem bardzo oryginalnych. Lubię też torebki, ale ostatnio wybieram te...

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska i Smykiewicz za kulisami

  Oto chwila prawdy przed Agnieszką Kaczorowską i Antkiem Smykiewiczem. W piątek obejrzymy tę parę w pierwszym odcinku nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Jak wyglądają kulisy ich przygotowań do programu?

 • W sylwestra wyglądaj jak gwiazda!

  ...dopasowany do charakteru stroju: na przykład opaska na głowie również ozdobiona groszkami. Podobnie buty na obcasie, tym razem wyjątkowo nie różowe, ale dobrane kolorystycznie do kreacji". "Jedynie(...) pt. Piżama Party . Równie mało apetycznie prezentuje się peruka na głowie Mandaryny, przypominająca... spaghetti". "Z tego wszystkiego najlepsze są srebrne buty, chociaż i one lepiej sprawdziłyby...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Łukasz Kadziewicz: Taneczny partner Agnieszki Kaczorowskiej o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

  ...- Sport i taniec to dwa odległe, a jednak bardzo podobne światy - uważa były siatkarz Łukasz Kadziewicz. W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jego partnerką i trenerką jest Agnieszka Kaczorowska.

 • Prywatnie jestem trochę inny niż Waldek

  ..."Nigdy w życiu nie podejrzewałem, że kiedykolwiek założę obcisły strój wyszywany świecidełkami i buty na obcasach! Niestety, tańce latynoamerykańskie mają swoje wymagania" - mówi znany z serial u "Złotopolscy" i programu "Jak Oni śpiewają" Andrzej Nejman.