• Informacje na temat:

  buty kupione

Artykuły na temat: buty kupione
 • Buty za tysiąc dolarów!

  ...zmieściłam kupione rzeczy do walizki. Najbardziej cieszę się z butów, które kupiłam sobie na koncerty. Są za kolana, skórzane i mają wiele dodatków. Kosztowały aż tysiąc dolarów. Dużo, ale nie mogłam...

 • Nowe buty Lennona

  Fani Beatlesów mogą kupić buty sygnowane nazwiskiem Johna Lennona. Obuwie, wyprodukowane przez należącą do koncernu Nike firmę Converse, jest utrzymane w stylu trampek, które Lennon ma na okładce płyty "Abbey Road". Jak na razie buty zostały wprowadzone do sprzedaży tylko w Stanach Zjednoczonych.

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  ..."Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • Doda u Ibisza i buty za 10 tys. euro

  .... "Luźny u siebie,  ale u kogoś bardzo szanuje czyjeś ciężko zarobione pieniądze" - odparła Doda, po czym przyznała, że nie pamięta, ile kosztowały buty, w których przyszła do programu "Najdroższe, jakie posiadam, to buty Aleksandra McQuina w rozmiarze 40. Ja noszę 37,5, więc proszę zobaczyć, jaką byłam próżną wariatką, że postanowiłam je kupić tylko po to żeby je mieć.  Co za głupota, to jest...

 • Kocha dzieci, buty i seks

  ...odniosła. Sama gwiazda twierdzi, że na co dzień wcale nie lubi się stroić, a modne kreacje uważa za po prostu część swojej pracy. Jedynym wyjątkiem są buty, które wprost uwielbia: dorastała...

 • Anna Kalczyńska stawia na wygodę

  Anna Kalczyńska na co dzień najchętniej zakłada dżinsy i sportowe buty. Nie przepada za szpilkami i ma zaledwie kilka par. Twierdzi, że jej słabą stroną są spontaniczne decyzje zakupowe - zdarza jej się kupić rzeczy, które do niczego nie pasują lub są niewygodne.

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Panie w sklepie były zaskoczone

  Agnieszka Woźniak-Starak nie lubi przedświątecznych tłumów w sklepach, dlatego prezenty stara się kupować dużo wcześniej. Najchętniej wybiera małe sklepy, a nie duże galerie handlowe. Nie uważa się za zakupoholiczkę, są jednak rzeczy, którym nie może się oprzeć. Należą do nich m.in. buty, ostatnio trampki.

 • Beyonce pod obstrzałem

  Beyonce Knowles, wokalistka popularnej amerykańskiej grupy Destiny's Child, znalazła się na "czarnej liście" organizacji PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), walczącej o humanitarne traktowanie zwierząt. Gwieździe dostało się za mukloki, buty z króliczej skóry, naśladujące tradycyjne obuwie noszone przez Eskimosów.

 • Dlaczego Noel Gallagher odszedł z Oasis?

  Wszyscy fani grupy Oasis wciąż zadają sobie pytanie, dlaczego gitarzysta Noel Gallagher postanowił nie brać udziału w ostatniej europejskiej trasie zespołu, która odbyła się wiosną i latem tego roku. Wydaje się, że w końcu dowiedzieliśmy się całej prawdy na temat braterskiej kłótni w Oasis. Jak się okazało, Noel nie brał udziału w koncertach, ponieważ pokłócił się z Liamem o... buty.

 • Eminem rozdaje prezenty

  Ten zabieg ma również zapobiec nielegalnemu kopiowaniu płyty z Internetu i zachęcić fanów do zakupu "Encore", który w sklepach pojawi się 15 listopada. Każdy z nabywców oryginalnej kopii albumu ma szansę znaleźć się na "Świątecznej Liście Shady'ego". W sumie szczęśliwcy będą mieli szansę zdobyć 400 prezentów. Będą to między innymi satelitarny odbiornik radio wy, specjalne buty z serii "Encore...

Zdjęcia na temat: buty kupione
Wideo na temat: buty kupione
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2703.

  w jej domu. Tymczasem Norbert odkrywa, że ojciec zabrał Klarze kupione przez niego buty. Wściekły Owczarek nachodzi mężczyznę w domu.

 • Anna Kalczyńska stawia na wygodę

  Anna Kalczyńska na co dzień najchętniej zakłada dżinsy i sportowe buty. Nie przepada za szpilkami. Twierdzi, że jej słabą stroną są spontaniczne decyzje zakupowe - zdarza jej się kupić rzeczy, które do niczego nie pasują lub są niewygodne.

 • Joanna Kurowska zniesmaczona seksem swingersów! "Szok"

  , gdzie można kupić dobry schab, albo gdzie taniej kupić markowe buty. Byłam zszokowana – przyznaje Kurowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: buty kupione
 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  Dokładnie w połowie lat 70-tych paliłem LM i inne papierosy kupione w kiosku , sklepach, nie w PEWEX-ach ,jadło się Toblerone i można było kupić Wranglery,Lee i Levis za złotówki narty i buty firm z górnej półki jak i sprzęt RTV ,tak ortaliony to nie fikcja tak było za Gierka ,bo Wam wpajają tylko ocet i puste haki ,były po 60-tym jak styropiany robili rewolucję ,która wylazła nam Bolkiem