• Informacje na temat:

  buty nike

Artykuły na temat: buty nike
 • Kopał piłkę z Frankowskim!

  ...kasety z meczami NBA, które docierały do nas z Ameryki. Marzyłem o butach Nike, na które moich rodziców nie było stać. Gdy dostałem na urodziny pierwsze buty Pumy, byłem najszczęśliwszym facetem na...

 • Nowe buty Lennona

  Fani Beatlesów mogą kupić buty sygnowane nazwiskiem Johna Lennona. Obuwie, wyprodukowane przez należącą do koncernu Nike firmę Converse, jest utrzymane w stylu trampek, które Lennon ma na okładce płyty "Abbey Road". Jak na razie buty zostały wprowadzone do sprzedaży tylko w Stanach Zjednoczonych.

 • Buty za 1000 dolarów?!

  Światowej sławy amerykański producent muzyczny i raper Kanye West będzie miał własną linię butów. Zdziwienie budzi jednak mocno wygórowana ich cena - około 1000 dolarów za parę!

 • Buty z filmu "Powrót do przyszłości" trafią do sprzedaży

  Po premierze "Powrotu do przyszłości II" w 1989 r., miliony nastolatków marzyło o samowiążących się butach sportowych, jakie nosił Marty McFly. Wiceprezes Nike zapowiedział, że w 2015 r. supernowoczesne buty trafią do sprzedaży.

 • Te buty kosztują 10 milionów dolarów!

  Zaprojektowana przez rapera Kanye Westa para sportowych butów osiąga zawrotną cenę na internetowej aukcji.

 • Charytatywne trampki od Eminema

  Raper Eminem zaprojektuje specjalny model obuwia dla koncernu Nike. Limitowana seria trampek zostanie wystawiona na aukcji, a dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na cele charytatywne.

 • Sadowski: Kopałem piłkę z Frankowskim

  Przemysław Sadowski mógł zostać sportowcem - próbował w swoim życiu wielu dyscyplin, jednak to aktorstwo daje mu dziś chleb. Artysta zdradza jednak, że ma też inne talenty - w wolnych chwilach amatorsko muzykuje.

Wideo na temat: buty nike
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

Dyskusje na temat: buty nike