• Informacje na temat:

  buty polskie

Artykuły na temat: buty polskie
 • Skandale w Cannes: Płaskie buty, seksizm i zdjęty biustonosz

  ...zdobyli twórcy amerykańscy - 18 razy, a zaraz po nich włoscy - 12, oraz francuscy - 9 razy. Polska też może pochwalić się sukcesami. Polskie filmy, które otrzymały Złotą Palmę, to "Człowiek z żelaza(...) zaszokowała Julia Roberts. Aktorka przeszła po czerwonym dywanie... boso. To samo zrobiła Kristen Stewart. Zasadom sprzeciwiła się także Susan Sarandon, która postawiła wtedy na płaskie buty. Organizatorów...

 • Gumowe buty operatora kina

  ..., konieczne dla uruchomienia kina. Są też liczne fotografie wnętrz kin oraz dawne kroniki filmowe. Można obejrzeć również gumowe buty, które chroniły operatora kina przed porażeniem, jego krzesło, półki do...

 • Doda u Ibisza i buty za 10 tys. euro

  .... "Luźny u siebie,  ale u kogoś bardzo szanuje czyjeś ciężko zarobione pieniądze" - odparła Doda, po czym przyznała, że nie pamięta, ile kosztowały buty, w których przyszła do programu "Najdroższe, jakie posiadam, to buty Aleksandra McQuina w rozmiarze 40. Ja noszę 37,5, więc proszę zobaczyć, jaką byłam próżną wariatką, że postanowiłam je kupić tylko po to żeby je mieć.  Co za głupota, to jest...

 • Recenzja Fisz Emade "Mamut": Niech pastują buty im

  ...wyobrazić, by ktokolwiek przebił braci Waglewskich w ostatecznej batalii nie o tytuł hiphopowego, ale najlepszego tegorocznego polskiego albumu w ogóle . I nie sądzę, bym był w tej opinii odosobniony(...) i elektryzujące brzmienie, wzbogacone jeszcze zmyślnym wykorzystaniem chóru i kwartetu smyczkowego - parafrazując nieco tekst jednego z najlepszych na "Mamucie" kawałków - "niech wszyscy pastują buty im...

 • "Mam szczęście do ludzi"

  Na płycie "Buty 2" królowa polskiej piosenki umieściła piosenki nagrane do odnalezionych przez nią wcześniej niepublikowanych tekstów Agnieszki Osieckiej. Sprawdź, co nie tylko o tym wydawnictwie opowiedziała nam Maryla Rodowicz.

 • Reżyser "Historii Roja" atakuje Jacka Kurskiego

  ..."Myślę, że nie zdziwisz się, jeśli określę Twoją postawę wobec mnie i filmu 'Historia Roja' od momentu, kiedy zostałeś prezesem TVP SA, jako przejaw chamstwa i buty władzy" - Jerzy Zalewski, reżyser filmu "Historia Roja", opublikował datowany na 8 sierpnia 2016 list do Jacka Kurskiego.

 • Open'er 2012: Szamanka rocka. Zabójczo dobra

  Sprawdźcie, co działo się pierwszego dnia 11. edycji festiwalu Open'er, który jak co roku odbywa się w Gdyni. Choć kapryśna pogoda przyniosła paskudne błoto, o czym mogą zaświadczyć nasze - pożal się, Boże - buty, to jednak wyborne koncerty zrekompensowały wszelkie niedogodności.

 • Sarah Jessica Parker bez szpilek!

  Sarah Jessica Parker nosi wygodne buty na płaskiej podeszwie, a nie szpilki od Manolo Blahnika. Zamiast najnowszych propozycji od słynnych projektantów, wybiera dżinsy i T-shirt. To rozsądny wybór, ponieważ - zamiast uganiać się za kawalerami do wzięcia - ugania się za dwójką bardzo ruchliwych brzdąców.

 • Musisz tego posłuchać! Tygodniowy, subiektywny przegląd płytowy (08.04 – 14.04)

  Powrót All Saints to nie jedyna płyta, z którą warto zapoznać się w tym tygodniu. Oto zestaw (zdominowany przez polskie wydawnictwa!), który proponujemy na najbliższe, coraz cieplejsze dni.

 • ​Lynne Ramsay: Kiedy wreszcie kobieta wyreżyseruje "Gwiezdne wojny"?

  Wchodzący właśnie na polskie ekrany film "Nigdy cię tu nie było" to bezkompromisowe kino. ​Lynne Ramsay wywraca nasze przyzwyczajenia wobec thrillera, kryminału i filmu gangsterskiego do góry nogami. - To jedyna droga, by wreszcie doszło do feminizacji kina - mówi reżyserka.

Zdjęcia na temat: buty polskie
Wideo na temat: buty polskie
 • Monika Olejnik na buty wydaje fortunę, a na ciuchy... skąpi?

  Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Mimo to twierdzi, że trendów nie śledzi. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.

 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  ubrania tańszych marek, te od projektantów zakłada niemal wyłącznie na duże wyjścia. – Podobają mi się te rzeczy, mogę je założyć, ale żeby kupić jakąś bardzo drogą rzecz, np. buty za ileś tam tysięcy, to nie, nie mam takiej potrzeby. Kojarzy mi się to ze snobizmem. Są piękne rzeczy we miarę przyzwoitej cenie, np. buty – mówi Rafał Maślak.

Dyskusje na temat: buty polskie