• Informacje na temat:

  buty w

Artykuły na temat: buty w
 • ​Iggy Azalea nago promuje buty

  Iggy Azalea podpisała kontrakt z marką Fashion Nova i w ramach współpracy promuje nową kolekcję obuwia. Na potrzeby kampanii amerykańska raperka wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której pozowała nago, ubrana tylko w skarpetki i właśnie promowane buty. Fotografia Azalea pochwaliła się na swoim Instagramie. "Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to para dobrych obcasów" - napisała raperka. 

 • Buty Slayera

  Latem 2004 roku pojawiły się informacje, że ostatnie pary były sprzedawane po 300 dolarów, choć sklepowe ceny były ustalone na ok. 50 dolarów. Skórzane buty został wykonane według wskazań samych muzyków Slayera. Na pięcie czarnego buta znalazło się słynne logo z czerwonym orłem, a na języku widnieje nazwa zespołu.

 • Nowe buty Lennona

  Fani Beatlesów mogą kupić buty sygnowane nazwiskiem Johna Lennona. Obuwie, wyprodukowane przez należącą do koncernu Nike firmę Converse, jest utrzymane w stylu trampek, które Lennon ma na okładce płyty "Abbey Road". Jak na razie buty zostały wprowadzone do sprzedaży tylko w Stanach Zjednoczonych.

 • Buty do Gry

  Podobnie jak Eminem i 50 Cent, Game chce uczynić własne firmy obuwnicze i odzieżowe multimilionowym interesem. Artysta nie udzielił jak dotąd informacji, kto będzie dystrybuował jego kolekcję, ale oświadczył, że mają to być buty skórzane i płócienne.

 • Recenzja Onar "Czyste buty brudne serce": Światło tego osiedla

  ...gardło" i "Autodestrukcja" przeszły gdzieś bokiem, to miały na trackliście kilka solidnych numerów. Tę postać rzeczy trochę zmienia "Czyste buty brudne serce". Niby jest to kolejna podwórkowa saga(...)! Członek Płomienia 81 nigdy nie nagrał solowej płyty na miarę swojego potencjału. Nie inaczej jest z najnowszym dziełem, ale w tym przypadku wyjątkowo nie należy tego traktować jako wady. "Czyste buty...

 • Skandale w Cannes: Płaskie buty, seksizm i zdjęty biustonosz

  ...zaszokowała Julia Roberts. Aktorka przeszła po czerwonym dywanie... boso. To samo zrobiła Kristen Stewart. Zasadom sprzeciwiła się także Susan Sarandon, która postawiła wtedy na płaskie buty. Organizatorów(...) swoich marzeń i dobierz do niej efektowną biżuterię oraz buty od projektantów! Twoja postać w grze zdobywa pracę, może znaleźć idealnego chłopaka, a nawet posiadać zwierzę domowe! Dodatkowo gra...

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  .... I nagle zobaczyłam te buty i powiedziałam: 'Jeszcze nigdy nie widziałam niczego takiego!'" - wspomina aktorka. Projektant zapytał, czy aż tak się Blake podobają, a po usłyszeniu, że "chciałabym spać...

 • Gumowe buty operatora kina

  ..., konieczne dla uruchomienia kina. Są też liczne fotografie wnętrz kin oraz dawne kroniki filmowe. Można obejrzeć również gumowe buty, które chroniły operatora kina przed porażeniem, jego krzesło, półki do...

 • "Buty same spadną"

  Extrim odbędzie się od 14 do 30 listopada. Nie planujemy fajerwerków. Po prostu zagramy, a buty same spadną. Dziękuję za rozmowę.

 • Kanye West promuje nowe buty zaskakującą sesją zdjęciową

  Kanye West na Twitterze opublikował nietypową sesję zdjęciową promującą jego nową serię butów Yeezy. Obuwie prezentuje m.in. sobotwórka Kourtney Kardashian oraz aktorka filmów dla dorosłych Lela Star.

Zdjęcia na temat: buty w
Wideo na temat: buty w
 • Omenaa Mensah wściekła. Zjadł jej buty!

  Omenaa Mensah kocha buty. Jeszcze niedawno miała prawie 200 par. Nie ma jednak problemu z pozbywaniem się niepotrzebnych już butów. Wyjątkiem były nowe szpilki marki Gucci, które zniszczył pies prezenterki. Nienoszone pantofle zdołał uratować znany warszawski szewc.

 • Sara Boruc będzie sprzedawać buty!

  Żona Artura Boruca opowiedziała Jastrzębskiej o swoich planach na ten rok. Okazuje się, że szafiarka ma pomysł na nowy biznes! Chce podbić rynek obuwniczy! "Zaczynamy też pracować nad swoimi rzeczami, z czego też się bardzo cieszę. Myślimy o butach, bo w Polsce jets trochę nisza, jeśli chodzi o buty wygodne i dobrej jakości" - wyznała Sara. Śmiało można przypuszczać, że będą one kosztować

 • Monika Olejnik na buty wydaje fortunę, a na ciuchy... skąpi?

  Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Mimo to twierdzi, że trendów nie śledzi. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.

Dyskusje na temat: buty w