• Informacje na temat:

  być jak kazimierz deyna

Artykuły na temat: być jak kazimierz deyna
 • "Być jak Kazimierz Deyna": Jest zwiastun!

  ...1 marca na ekrany kin wejdzie komedia Anna Wieczur-Bluszcz "Być jak Kazimierz Deyna". Dystrybutor obrazu zaprezentował pierwszy zwiastun filmu.

 • "Być jak Kazimierz Deyna": Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps na planie filmu "Być jak Kazimierz Deyna" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. Myli się jednaka ten, kto myśli, że będzie to biograficzny obraz o tragicznych losach tego piłkarza.

 • "Być jak Kazimierz Deyna": Kazik, tata Kazika i mama Kazika

  Komedia obyczajowa "Być jak Kazimierz Deyna" to debiut Anny Wieczur-Bluszcz. Obserwujemy w nim toczące się na przestrzeni kilku dekad losy pewnej polskiej rodziny.

 • Katarzyna Sawczuk na plakacie filmu "Jak zostać gwiazdą"

  ...19 czerwca na ekrany polskich kin trafi film "Jak zostać gwiazdą". Główną rolę zagrała wokalistka i aktorka Katarzyna Sawczuk...

 • Jak (nie) zostać sławnym piłkarzem?

  Komedia obyczajowa "Być jak Kazimierz Deyna" trafi 1 marca do kin. To historia o dorastaniu i poszukiwaniu własnego miejsca w życiu, z postacią znanego piłkarza w tle.

 • Marcin Korcz jak James Dean

  Reżyserowi Krzysztofowi Langowi zależało, aby w "Słabej płci?" wśród całej plejady popularnych aktorów pojawiła się nowa, świeża twarz. Zaprosił więc do współpracy Marcina Korcza. Nie jest on debiutantem, ale rola Janka to dla niego pierwsza tak znacząca kreacja w filmie fabularnym. Na dużym ekranie można go było już oglądać w produkcji "Być jak Kazimierz Deyna", która w 2012 roku zdobyła Grand...

 • "Ostra": Takiego jury jeszcze nie było

  ..."Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku(...), dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Polacy na Open'erze: Będzie bogato

  ...spektaklu "Być jak Kazimierz Deyna" - ironicznego "Polaków portretu własnego" autorstwa Radosława Paczochy. Więcej: recenzja World Stage: PFK Kompany - to projekt muzyczny, a jednocześnie obszerna(...)Skład World Stage pokazuje, jak bogaty jest na polskiej scenie nurt inspiracji muzyką ludową i dźwiękami ze wszystkich stron świata, reggae, dubem czy hip hopem. Reprezentować go będą: Daktari, Enej...

 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.

Zdjęcia na temat: być jak kazimierz deyna
Wideo na temat: być jak kazimierz deyna
Dyskusje na temat: być jak kazimierz deyna
 • Re: "Najbardziej zawiodłem się na... sobie"

  Fryzurę masz lepszą niż poprzednią i jesteś fajny. Czekam na nowe odcinki Rodzinki. Dzisiaj będę też oglądał " Być jak Kazimierz Deyna" i zobaczę jak tam wypadłeś bo nie oglądałem. PS: Co do pytania: "Kłamię gdy... dostanę jedynkę" to ja też tak samo robię.