• Informacje na temat:

  była dziewczyna rutkowskiego

Artykuły na temat: była dziewczyna rutkowskiego
 • Krzysztof Rutkowski śpiewa w utworze "Jesteś aniołem"

  Klip "Jesteś aniołem" zapowiada film "Miasto nocą", którego premiera ma odbyć się w 2017 roku. W teledysku oprócz Krzysztofa Rutkowskiego pojawiła się również Maja Pilch , dziewczyna detektywa(...) Krzysztofa Rutkowskiego - wcześniej wystąpił w teledysku "Revolution" duetu Kalwi & Remi . Zobacz klip "Jesteś aniołem": Sprawdź tekst utworu "Jesteś aniołem" w serwisie Teksciory.pl!

 • Takiego wesela... w kinie jeszcze nie było!

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszej komedii Tomasz Koneckiego - "Gorzko, gorzko!". W obsadzie największe gwiazdy polskiego kina.

 • Nie chce być celebrytką!

  ...opuszcza jako zwyczajna dziewczyna, która ma swoje, może nie całkiem zwyczajne, problemy" - dodaje Hirsh. By uwolnić się od toksycznego związku z żonatym Krystianem Parzyszkiem (Wojciech Mecwaldowski(...) Rutkowskiego. "Jak się pozbyć cellulitu" trafi do kin 4 lutego 2011 roku.

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Pokaże pazurki

  Dziewczyna z Suwałk. Nie boi się mówić, co myśli. Miała zostać akordeonistką, ale zakochała się w aktorstwie. W "Na dobre i na złe" gra Ninę, której sercem zawładnął doktor Sambor.

 • Dwie twarze Cezarego Kosińskiego

  Rutkowskiego. "Jak się pozbyć cellulitu" trafi na ekrany kin 4 lutego. Sprawdź repertuar kin w swoim mieście!

 • Pracowite wakacje Glinki

  ...jaw i gdy główny bohater ma już dosyć wszystkich kobiet, z którymi się wiązał. Nowa dziewczyna ma być jego wybawieniem i lekiem na całe zło. Karol wiąże z nią ciekawe plany na przyszłość - zdradza...

 • Świat Prawdziwej Muzyki

  .... * * * Ostatnia podwójna płyta Red Hot Chili Peppers jest znakomita. Aż się nie spodziewałem. Gdyby nie dość zasadny zarzut plagiatu (czy zapożyczenia, jak kto woli), o czym poinformowała stacja WGMD - byłaby bez(...) "Bristol", gdzie siedzieliśmy w kilku nad jedną butelką wody mineralnej, podeszła do mnie widywana tam często dziewczyna lekkich obyczajów. Nazywaliśmy ją Ewka "Oczata", ze względu na piękny...

Zdjęcia na temat: była dziewczyna rutkowskiego