• Informacje na temat:

  była żona wojciecha błacha

Artykuły na temat: była żona wojciecha błacha
 • Wojciech Błach: Sposób na trudny czas!

  Agnieszka (28 l.) i Wojciech (47 l.) Błachowie znaleźli sposób na finansowy kryzys. Bliscy trzymają kciuki...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Wojciech i Agnieszka Błach: Zaskakujący początek ich miłości!

  Wojciech Błach (47 l.) przyznaje, że rozwód z matką jego synka sprawił, że stał się wrakiem człowieka. Na szczęście na jego drodze stanęła sporo młodsza Agnieszka (29 l.), która została jego żoną. Na początku ich znajomości nie było to jednak takie pewne. W końcu ona była już zaręczona...

 • Od kilkudziesięciu lat związany z Górnym Śląskiem i Katowicami, kompozytor muzyki klasycznej i filmowej, który przyznaje, że słuchał techno, w pewnym stopniu bliskiego mu ze względu na muzyczny minimalizm, a od Boba Marleya zaczerpnął tytuł jednego ze swoich najważniejszych utworów - Wojciech Kilar we wtorek obchodzi 75. urodziny.

 • Wojciech Błach zrezygnował z przedświątecznej bieganiny

  ...nie przyjeżdżała do nas. Kolacja wigilijna była skromna, nie chcieliśmy, aby przygotowania do niej nas zbyt absorbowały. Spędzona tak minimalistycznie Gwiazdka okazała się wyjątkowym doświadczeniem...

 • Wypowiedział wojnę mafii

  2 lutego na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza polska produkcja "Świadek koronny" . W filmie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Pawła Małaszyńskiego i Roberta Więckiewicza.

 • Aktor Wojciech Błach (45) ze swoją żoną Agnieszką spodziewa się drugiego dziecka.

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Tadeusz Konwicki, Janusz Łęski, Wojciech Krysztofiak, Zdzisław Kudła, Jerzy Blaszyński i Stanisław Manturzewski otrzymali w poniedziałek, 19 grudnia, w Warszawie nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP) za całokształt osiągnięć artystycznych.

 • Wojciech Błach: Z żoną w pracy najlepiej

  Wojciech Błach (45 l.) i jego ukochana podjęli się niecodziennego dla nich zadania!

 • Paweł Małaszyński nareszcie w kinie

  Film "Świadek koronny" z Pawłem Małaszyńskim i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych - inspirowana faktami opowieść o młodym dziennikarzu śledczym, który staje twarzą w twarz z groźnym gangsterem - trafi na ekrany polskich kin 2 lutego - poinformował we wtorek, 5 grudnia, dystrybutor obrazu, firma ITI Cinema.

Zdjęcia na temat: była żona wojciecha błacha
Wideo na temat: była żona wojciecha błacha
 • Element - "Do widzenia"

  Aktor Wojciech Błach zagrał w teledysku do singla "Do widzenia" zespołu Element. W produkcji wystąpiła również jego żona Agnieszka. Co ciekawe, wokalistą Elementu jest Krzysztof Łebski, reżyser serialu "Pierwsza miłość", w którego obsadzie jest Błach.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...