• Informacje na temat:

  były chłopak miley

Artykuły na temat: były chłopak miley
 • "Ostatnia piosenka" Miley Cyrus

  Miley Cyrus, gwiazda serial u "Hannah Montana", odstawia karierę muzyczną na bok. Czy w swoim nowym filmie, "Last song" - zgodnie z jego tytułem - zaśpiewa swoją ostatnią piosenkę?

 • Miley Cyrus skradła serce Cody Simpsona, kiedy był dzieckiem

  Miley Cyrus i Cody Simpson to ostatnio często razem widywana para. Wokaliści spotykają się od niedawna, a media, jak i fani zastanawiają się, ile potrwa kolejna miłość Miley. Wygląda jednak na to, że Cody nieco poważniej myśli o ich relacji, o czym świadczą jego słowa w jednym z najnowszych wywiadów.

 • Miley zamieszka z chłopakiem

  Miley Cyrus już wie, jaki prezent sprawi sobie z okazji 18. urodzin, które przypadają w listopadzie. Wokalistka ma zamiar zamieszkać ze swoim chłopakiem, aktorem Liamem Hemsworthem.

 • Miley Cyrus zerwała z nowym chłopakiem

  W roku 2013 wizerunek Miley Cyrus odwrócił się o 180 stopni: z grzecznej gwiazdki ze stajni Disneya stała się wyzwoloną i kontrowersyjną młodą kobietą. Długoletni związek z ówczesnym chłopakiem(...) poważnie. Jeszcze miesiąc temu serwisy plotkarskie donosiły, że Cyrus spotyka się z aktorem Kellanem Lutzem, znanym m.in. z filmowej sagi "Zmierzch". Znajomi pary w rozmowie z "E!" twierdzili, że Miley...

 • Miley Cyrus nago. "Jestem queer i gotowa na imprezę"

  Miley Cyrus znów wzbudziła niemałe kontrowersje. Na swoim Instagramie opublikowała nagie zdjęcie z podpisem, w którym po raz kolejny nawiązuje do swojej seksualności i niejednoznacznej orientacji seksualnej.

 • Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Zobacz teledysk "Slide Away"

  Do sieci trafił teledysk "Slide Away" Miley Cyrus. W tym utworze wokalistka zaśpiewała o rozwodzie z Liamem Hemsworthem.

 • Anitta o smutnych urodzinach na kwarantannie: Upiłam się ze swoim chłopakiem

  ..." - powiedziała wokalistka podczas programu Bright Minded Instagram Live prowadzonego w mediach społecznościowych przez Miley Cyrus . "Upiłam się z moim chłopakiem... I zjadłam ogromny tort" - opowiada Anitta, dodając, że podczas kwarantanny stara się dbać o to, co je, ale nie da rady być w 100 procentach weganką. W środę (1 kwietnia) w programie Miley Cyrus poza Anittą pojawili się też świeżo...

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!

 • Miley Cyrus: Jestem wolna

  Kontrowersyjna amerykańska wokalistka Miley Cyrus cieszy się, że rozstała się zarówno z wytwórnią Disneya, jak i aktorem Liamem Hemsworthem, z którym była zaręczona.