• Informacje na temat:

  były mąż kaczyńskiej

Artykuły na temat: były mąż kaczyńskiej
 • Marta Kaczyńska wstrząśnięta! Ojciec jej dzieci trafił do aresztu!

  Marta Kaczyńska (39 l.) i jej córki, nie mają powodów do radości. Właśnie okazało się, że były mąż Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki (38 l.) trafił do aresztu. Wybuchł ogromny skandal!

 • Oni też byli kiedyś dziećmi

  Wspomnienia są ciepłe, a zwłaszcza wspomnienia z dzieciństwa, z owych lat sielskich, anielskich... Dziś, w Dnia Dziecka, oddajmy głos ludziom znanym, lubianym i powszechnie szanowanym po to, by przywołali obrazy zapamiętane ze swoich lat najwcześniejszych. Wszak i oni byli kiedyś dziećmi.

 • Marta Kaczyńska na wakacjach we Włoszech. Gdzie mąż?

  Marta Kaczyńska (39 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z urlopu.

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska: Wszystko dla dobra córki!

  To były długie cztery miesiące. Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, spędził je w areszcie.  Prokuratura zarzuca mu przyjęcie kilkuset tysięcy złotych łapówki. Adwokat ma wiele powodów do zmartwień, ale największe z nich to, jak jego sytuacja odbije się na dzieciach, zwłaszcza córkach. To już nastolatki, które znowu znalazły się w centrum medialnego zamieszania. Bardzo za nimi tęsknił...

 • "Katyń": Cisza po premierze

  Uroczysta premiera filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy odbyła się w poniedziałek w warszawskim Teatrze Wielkim. Wśród gości byli przedstawiciele władz Polski, artyści, politycy i rodziny ofiar Katynia.

 • Marta Kaczyńska ponownie wychodzi za mąż? I... jest w ciąży?!

  Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej budzi spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że już dwukrotnie wychodziła za mąż! Córka Lecha Kaczyńskiego spotykała się z Piotrem Smuniewskim, którego poślubiła w 2002(...), a i Marta nie jest samotna. Już od przeszło roku w mediach pojawiają się informacje, że jej serce jest zajęte przez biznesmena Piotra.  Mężczyzna niejednokrotnie towarzyszył Kaczyńskiej podczas publicznych...

 • "Katyń": Uroczysta premiera

  W warszawskim Teatrze Wielkim rozpoczęła się uroczysta premiera filmu Andrzeja Wajdy "Katyń".

 • Marta Kaczyńska już po porodzie. Głos zabrał jej mąż, Piotr!

  Marta Kaczyńska (38 l.) 7 sierpnia po raz trzeci została mamą. Ona i jej mąż Piotr powitali na świecie dziecko. Jeden z tabloidów zdradza szczegóły dotyczące noworodka. O komentarz poproszono też szczęśliwego tatę.

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.

Zdjęcia na temat: były mąż kaczyńskiej
Wideo na temat: były mąż kaczyńskiej
 • Córka Pawła Kukiza o stanie zdrowia ojca

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi. (Dzień dobry TVN/x-news)