• Informacje na temat:

  cafe party

Artykuły na temat: cafe party
 • Skrzynecka przechodzi do Polsatu

  Wyrzucona z TVN-u Kasia Skrzynecka (40 l.) znalazła pracę u konkurencji. Aktorka zadebiutuje w Polsat Cafe w niecodziennej roli.

 • Zna się na luksusie

  Edyta Zając, znana z tego, że jest ukochaną Cezarego Pazury, zostanie teraz prezenterką. W Polsat Cafe poprowadzi program "Luksus".

 • "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk doczekał się upragnionej córeczki!

  ...mazurskiej sagi i przyjaciółka Sylwii i Mikołaja - Katarzyna Kalicińska - obwieściła na łamach magazynu "Party", że gwiazdy jej serialu spodziewają się dziecka. - Widzę, jak bardzo są ze sobą(...) połączyło ich jednak dopiero na początku 2016 roku. Spotkali się wtedy na planie programu "Celebrity Salon" emitowanego później na antenie Polsat-Cafe. Podobno zaiskrzyło wtedy między nimi tak bardzo, że...

 • Rozdanie nagród MTV Europe

  W czwartek, 14 listopada, w Barcelonie rozdane zostaną Europejskie Nagrody Muzyczne MTV (MTV Europe Music Awards). Wśród nominowanych w 15 kategoriach gwiazd, są także polscy wykonawcy. O prestiżową statuetkę walczyli Blue Cafe, Futro, Myslovitz, T.Love i Wilki, a w głosowaniu brali udział widzowie MTV. Wyniki poznamy wieczorem.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

  ...w łódzkiej szkole filmowej, ale uczucie połączyło ich dopiero na początku 2016 roku, gdy spotkali się na planie programu "Celebrity Salon" emitowanego później na antenie Polsat-Cafe. Podobno zaiskrzyło wtedy między nimi tak bardzo, że natychmiast umówili się na randkę... Od tamtej pory są nierozłączni. - Czuję, że zaczynam nowy etap w życiu - wyznała Sylwia Juszczak magazynowi "Party" wkrótce...

 • Metallica lepsza od Ich Troje

  Przynajmniej pod jednym względem polski i amerykański rynek muzyczny są do siebie podobne: i u nas i tam najnowsza płyta Metalliki, "St. Anger", zadebiutowała na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych albumów. Tym samym zdetronizowana została grupa Ich Troje.

 • „Nielegalni”: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk czekają na... córeczkę!

  ...świadczy - wyznała na łamach magazynu "Party". Ani Sylwia Juszczak, ani Mikołaj Krawczyk nie chcą rozmawiać z mediami o swym życiu prywatnym i na razie ani słowem nie skomentowali faktu, że ich rodzina(...) jednak dopiero na początku 2016 roku. Spotkali się wtedy na planie programu "Celebrity Salon" emitowanego później na antenie Polsat-Cafe. Podobno zaiskrzyło wtedy między nimi tak bardzo, że natychmiast...

 • Ich Troje znów na szczycie

  Chyba nikt nie przypuszczał, że mogłoby stać się inaczej. Najnowsza płyta grupy Ich Troje zatytułowana "Po piąte... a niech gadają", bez problemu zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych albumów w naszym kraju. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży nabyło ją w sumie 82 tysiące fanów. Na miejsce drugie w zestawieniu awansował Stachursky ze swoim najnowszym dziełem zatytułowanym "Finał", zaś na trzecie spadła w tym tygodniu Anna Maria Jopek z płytą "Nienasycenie".

 • Sara Mannei zostanie piosenkarką!?

  ...propozycję poprowadzenia programu w telewizji. Szafiarka poprowadzi w Polscat Cafe program "Shopping queen". Wygląda na to, że jej kariera nabierze teraz prawdziwego tempa! Mannei oprócz prowadzenia(...) chodzi o ten gatunek" - mówi w rozmowie z magazynem "Party". Swoich sił  w tej branży próbowała zresztą już kilka lat temu, gdy startowała w castingach do "Idola". Myślicie, że ma szansę zaistnieć...

 • Eurowizja: Lepiej przegrać

  Uczestnik polskich preselekcji do konkursu Eurowizji powinien się dobrze zastanowić, zanim ambitnie ogłosi, że chce je wygrać. Przykład ostatnich lat pokazuje, że znacznie bardziej opłaca się zająć drugie miejsce niż pierwsze.