• Informacje na temat:

  cage jest wampirem

Artykuły na temat: cage jest wampirem
 • Netflix: Powstaną dwa seriale na podstawie komiksów Marka Millara

  ..." to projekt dwujęzyczny (hiszpańsko-angielski). W serialu zostaną przedstawione losy dwunastoletniego chłopaka, który nagle odkrywa, że jest... nowym wcieleniem Jezusa. Zamienia wodę w wino, chodzi po wodzie. Czy potrafi wskrzeszać zmarłych? Producentami będą Everardo Gout ("Marvel’s Luke Cage", "Banshee" i Leopoldo Gout ("Molly’s Game", "Instinct"). Przypomnijmy, że właściciel wydawnictwa...

 • Nieśmiertelny Nicolas Cage

  "Nicolas Cage jest wampirem" - taki tytuł nosi zdjęcie z 1870 roku, które przedstawia człowieka łudząco podobnego do aktora. Sprzedawca, który wystawia to zdjęcie na aukcji, jest przekonany, że mężczyzna ze zdjęcia to gwiazdor we własnej osobie.

 • Zagraniczne premiery jesieni

  ...serial "Egzorcysta" (czyli kolejny remake). Luke Cage 30 września na Netflixie startuje "Luke Cage". Nie możemy się już doczekać! 2 października HBO rozpoczyna emisję serialu "Westworld(...)". Conviction, Timeless Bohaterką "Conviction" jest Hayes Morrison (Hayley Atwell) - utalentowana (choć nie do końca przestrzegająca reguł) prawniczka i córka byłego prezydenta. Widzowie poznają Morrison w nie...

 • Wampiry powracają

  We wtorek, 19 grudnia, wieczorem, w Egyptian Theater w Hollywood, odbyła się premiera filmu "Shadow Of The Vampire". Na pokazie pojawili się twórcy obrazu: Willem Dafoe, odtwórca głównej roli, Nicolas Cage, producent i Elias Merhige, reżyser.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ...spin-off popularnej (emitowanej również w Polsce) komedii "Czarno to widzę". Akcja serialu rozgrywa się w latach 80., a jego główną bohaterką jest Rainbow Johnson (Arica Himmel) oraz jej rodzina(...) poznałem waszą matkę", Cobie Smulders, zagra główną rolę w ekranizacji komiksu pod tym samym tytułem. Dex Parios jest silną, asertywną i inteligentną prywatną detektyw z wieloma problemami na głowie...

 • Cage trafi do więzienia

  Nicolas Cage i reżyser John Carpenter ("Oni żyją", "Coś", "Łowcy wampirów") wspólnie będą pracować przy filmie "Scared Straight".

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Tytułowa bohaterka to szalenie dynamiczna młoda prawniczka, absolwentka Harvardu, która na sali sądowej czuje się jak ryba w wodzie. Poza pracą nie wszystko układa się już tak świetnie... Prywatnie jest kobietą samotną, wciąż szukającą szczęścia. - Właśnie przekroczyłam trzydziestkę. Czy to coś złego, że dotąd nie znalazłam nikogo dla siebie? - zdaje się mówić. Pamiętacie "Ally McBeal"? Co dziś...

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Nicolas Cage w adaptacji gry

  Nicolas Cage ( "Adaptacja" ) zagra w dynamicznym filmie "Dead to Rights". Będzie to adaptacja popularnej gry akcji z firmy Namco, o byłym policjancie szukającym morderców swojego ojca. Pod koniec przyszłego roku do sklepów trafi druga część gry.