• Informacje na temat:

  cała ekipa

Artykuły na temat: cała ekipa
 • Agnieszka Kaczorowska straci pracę? Ekipa "Klanu" ma jej dosyć!

  Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska (23 l.) poczuła się jak prawdziwa gwiazda! Podobno cała ekipa "Klanu" ma dosyć jej humorów!

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Ekipa "Idy" zgubiła Oscara na imprezie!

  ...!' - z przerażeniem w oczach zaalarmowała współbiesiadników" - zdradza obecny na imprezie informator tabloidu. Cała ekipa zaczęła więc gorączkowe poszukiwania Oscara. Przecież jego zguba byłaby totalną(...) i Agata Trzebuchowska emocje przy barze rozładowywały jeszcze w trakcie trwania gali. Z tego powodu nie zdążyły wrócić na salę, aby odebrać Oscara wraz z reżyserem. Po części oficjalnej polska ekipa...

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża. W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu "Warsaw Shore - Summer Camp". W tym czasie na antenie MTV emitowany będzie program "Cała prawda o Warsaw Shore", w którym uczestnicy show wspominać będą najlepsze momenty dotychczasowych edycji. Na wspólne wakacje nie...

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "Skazany na śmierć": Ekipa w komplecie

  Wygląda na to, że w 5. sezonie serialu "Skazany na śmierć" zobaczymy całą ekipę z oryginalnej serii. Do obsady najnowszej serii dołączyli właśnie Robert Knepper (T-Bag) i Rockmond Dunbar (C-Note).

 • "Ziarno prawdy": Jak się kręci kryminał?

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. Dystrybutor "Ziarno prawdy" zaprezentował materiał, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądała praca nad ekranizacją powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Gra o tron": Rose Leslie nago przed całą ekipą

  Gwiazda serialu "Gra o tron", Rose Leslie, która w produkcji HBO wciela się w postać Ygritte, podzieliła się z fanami wrażeniami z realizacji sceny erotycznej.

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

Zdjęcia na temat: cała ekipa
Wideo na temat: cała ekipa
 • "M jak miłość": Urodziny Witolda Pyrkosza

  Witold Pyrkosz skończył niedawno 90 lat. Z tej okazji cała ekipa życzyła mu jak najlepiej.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • „M jak miłość”: Mały Staś na planie

  Szymek, syn Marcina, w rzeczywistości ma na imię Staś i ma cztery miesiące. Cała ekipa, pracując z dzieckiem, ma opracowany osobny plan działania. Jak realizatorzy radzą sobie z humorami niemowlaka? Poznajcie specjalne sposoby pracy z dzieckiem w serialu.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

Dyskusje na temat: cała ekipa