• Informacje na temat:

  cała historia

Artykuły na temat: cała historia
 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o Jowicie

  ...życiu. - Sorry, że ściemniałam, ale nie chciałam was bulwersować, bo to dość mega ostra historia... - zacznie Jowita. - Ale część mojej opowieści była prawdziwa: facet był dużo starszy, oszalałam na...

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o Amelii

  Wpędziła męża do grobu, a własne dzieci nie chcą jej znać - oto prawdziwa historia Amelii (Stanisława Celińska).

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • "Bodo": Historia przedwojennego celebryty

  Eugeniusz Bodo był największą gwiazdą przedwojennego polskiego kina. Obdarzony był niespotykaną charyzmą i urokiem osobistym, którym przyciągał tłumy widzów na każdy film czy spektakl. Stał się ikoną mody i dobrego stylu. Jego piosenki śpiewała cała Polska. Ściany na klatce schodowej prowadzącej do jego mieszkania, były wypełnione kobiecymi wyznaniami miłości i uwielbienia dla talentu. Mimo to...

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

 • ​Teresa Iżewska: Kilka słów zniszczyło całe jej życie

  O takim debiucie wiele aktorek może tylko pomarzyć. Rola w "Kanale" Andrzeja Wajdy otworzyła jej drzwi do kariery. Losy jej filmowej "Stokrotki" poruszyły wszystkich. Teresa Iżewska otrzymała nominację do prestiżowej nagrody BAFTA. Wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. Niestety, stało się inaczej, a jej historia, podobnie jak powstańczej sanitariuszki, zakończyła się tragicznie.

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Anna Mucha zalała się łzami w TVP! "Cała się trzęsę"

  Anna Mucha (39 l.) nie wytrzymała i popłakała się na wizji. Co się stało?

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

Zdjęcia na temat: cała historia
Wideo na temat: cała historia
 • "Barwy szczęścia": Historia Józka i Julity

  W premierowych odcinkach Julita straci nagle w pracy przytomność i trafi do szpitala, na oddział patologii ciąży. Józek od razu postanowi byłą ukochaną odwiedzić. A gdy spotka w szpitalu Urszulę, ta wyzna mu całą prawdę. Przyszli rodzice zdecydują się w końcu na szczerą rozmowę. - Nie chciałam cię w to wciągać... Po tym całym cyrku, jaki ci wcześniej zgotowałam… Nic od ciebie nie chcę, tak dla jasności! Żebyś mi nie zarzucał, że lecę na twoją kasę, karierę i Bóg wie, co tam jeszcze… -...

 • Anna Oberc z "Singielki" przeżyła zamach?!

  Gwiazda serialu "Singielka" opowiedziała o swoich ekstremalnych przeżyciach z podróży. Co przytrafiło jej się w Nairobi? "Mogłam być porażona prądem" - zdradziła. Anna Oberc (36 l.) przypomniała też swoją lotniskową historię. "Zobaczyliśmy czarną chmurę, nie wiedzieliśmy co się dzieje, całe lotnisko w Nairobi spłonęło, to był zamach" - powiedziała.(Agencja TVN/x-news)

 • Anna Oberc cudem uiknęła porażenia prądem!

  Gwiazda serialu "Singielka" opowiedziała o swoich ekstremalnych przeżyciach z podróży. Co przytrafiło jej się w Nairobi? "Mogłam być porażona prądem" - zdradziła. Anna Oberc (36 l.) przypomniała też swoją lotniskową historię. "Zobaczyliśmy czarną chmurę, nie wiedzieliśmy co się dzieje, całe lotnisko w Nairobi spłonęło, to był zamach" - powiedziała. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: cała historia
 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  Cała ekranizacja Wiedźmina była porażką, ale gra Zamachowskiego porażką do kwadratu. Chyba tylko muzyka była gorsza od niego.

 • Re: "Klan": O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Tylko nieliczni znali prawdę...

  Pierwsza żona została sama z opieką nad niepełnosprawną corką, pan miał w tym czasie boki. Potem szukał sobie drugiej chętnej do opieki nad córką. Nie dziwię się, że Kotulanka nie chciała. Ogólnie, cała ta historia jest bardzo brzydka. Popieram takie kraje jak Islandia, które ograniczają rodzenie dzieci niepełnosprawnych dla ktorych nie ma szans na pełnosprawność

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  Nie twierdzę, że cała obsada była trafiona. Aktor tak gra, jak go reżyser prowadzi. Niemniej jednak, przy odpowiednim budżecie (wysokim) to byłby hit przewyższający "Star Wars".

 • Re: "Ojciec Mateusz": Cała prawda o odejściu Żmijewskiego z TVP! Kto maczał w tym palce?

  czy w ?ojciec Mateusz " będą w końcu sceny z życia księży ? wyłudzanie pieniędzy -to główny grzech który dotyczy 99 % księży -ostatnia historia np wyłudzania należności za pochówki w Brzezinach gdzie plebania ściąga od wiernych jak wyliczono blisko 20.000 zł :).....może tak Ojciec Mateusz pokaże również takie historie....oparte na faktach ...w cenniku z Brzezin jest miminum 500 zł za pochówek

 • Re: "Ojciec Mateusz": Cała prawda o odejściu Żmijewskiego z TVP! Kto maczał w tym palce?

  pismatoly wszedzie obsadzaja stanowiska, a i role swomi odpadkami np. takim "wybitnym" "aktorem" bez wyksztalcenia aktorskiego, za to z historia 4 szkol, ktore go wyrzucily .... taki nadaje sie do patologii i safandul.

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  ,norwedzy,włosi cała reszta Europy wszyscy kolaborujący z hitlerem-powinni zamilknąć ze wstydu na wieki, tylko Polacy jedni w europie sie na hitlera wypieli i nie kolaborowali z nim -teraz kolaborancka

 • Re: Zgasł zbyt szybko! Smutna historia Jacka Zejdlera

  Ano, tak to! W tym właśnie tkwi cała niekonsekwencja tego serialu. Nikt nie gra roli Tolka Banana, gdyż postać ta nie występuje w filmie! Jacek Zejdler zagrał postać harcerza Szymka Krusza, który za namową kurator Turskiej (granej przez Teresę Lipowską) podszywa się pod postać Tolka Banana, ale nie jest tą postacią w filmowej rzeczywistości.

 • Re: Zgasł zbyt szybko! Smutna historia Jacka Zejdlera

  Niestety męska miłość jest mocna, intensywna i romantyczna. Kobiety nie mają miłości - cała miłość kobiet opiera się o zimną kalkulację. Jak skończy się okres haju zakochania, to jednym z najważniejszych warunków tego czy kobieta będzie Cię dalej 'kochać' jest to, czy dobrze zarabiasz i/lub czy są Tobą zainteresowane inne kobiety. Chodzi tylko o to aby ona wiedziała, że dobrze wybrała, Ty jesteś

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Cała ta historia to stek bzdur,a ona paskudna , oj jaka paskudna.

 • Re: "Grzech Fatmagül": Historia gwałtu

  niedosyt. Ciekawi mnie początek wspólnego życia Fatmagul z Kerimem i Meryem pod jednym dachem, ich początkowe relacje. Serial ma fajny klimat. Cała historia jest wzruszająca, a główna para aktorów