• Informacje na temat:

  cała prawda o serialu komisarz

Artykuły na temat: cała prawda o serialu komisarz
 • ​"Komisarz Alex": Alex, wracaj!

  Fani "Komisarza Aleksa" żądają natychmiastowego powrotu serialu na antenę Jedynki. - Bardzo tęsknimy! Nie wytrzymamy do jesieni! - piszą. Co na to producenci i szefowie TVP1?

 • Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  W pierwszym polskim serialu AXN "Zbrodnia" Wojciech Zieliński śledzi seryjnego mordercę, biega po wydmach i walczy z bezsennością. Czy rola komisarza Nowińskiego to jego trampolina do sukcesu?

 • "Komisarz Alex": Z łódzkiej komendy do... więzienia

  Antoniego Pawlickiego i Ireneusza Czopa, czyli Michała Orlicza i Ryszarda Puchałę z "Komisarza Aleksa", jesienią oglądać będziemy nie tylko w serialu o przygodach czworonożnego detektywa. Obu zobaczymy też w nowej produkcji Telewizji Polsat "Skazane".

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • "Komisarz Alex": Którą z nich wybierze Orlicz?

  ...się będzie sympatyczny komisarz Wilczyk z ABW (Andrzej Konopka), ona jednak ciągle skrycie wzdychać będzie do Michała. Także Monika (Julia Rosnowska), która w poprzednim sezonie serialu zawróciła(...)Życie uczuciowe Michała Orlicza jest bardzo skomplikowane. Aż trzy urocze kobiety nie miałyby nic przeciwko temu, by związać się z nim na dobre i na złe! Co prawda Lucyna (Magdalena Walach) już dawno...

 • Radosław Pazura świętuje 45. urodziny

  Radosław Pazura ("Chłopaki nie płaczą", "Operacja Samum", "Bez litości") kończy w środę, 7 maja, 45 lat. Urodziny popularnego aktora zbiegają się w czasie z 20. rocznicą ukończenia przez niego łódzkiej szkoły filmowej.

 • Kasia Herman: Cieszę się z każdej roli

  Katarzyna Herman w serialu "Kod genetyczny" gra nieszczęśliwą żonę ministra. Jak mówi, takich małżeństw na szczytach władzy jest wiele.

 • "Druga szansa": Radosław Pazura kończy 50 lat!

  We wtorek 7 maja Radosław Pazura, czyli komisarz Borys Kozłowski z "Drugiej szansy" i niezapomniany Peter Schmidt z "M jak miłość", kończy 50 lat. W tym roku aktor świętuje także 25. rocznicę ukończenia łódzkiej szkoły filmowej.

 • "Mąż czy nie mąż": Magda Schejbal nie dba o to, co mówią inni

  Magdalena Schejbal, czyli Marta z serialu "Mąż czy nie mąż", cieszy się opinią tyleż utalentowanej, co trudnej we współpracy. Co ona na to?

 • "Druga szansa": Małgorzata Niemirska świętuje 70. urodziny!

  Małgorzata Niemirska, czyli Stanisława Borecka z "Drugiej szansy" i niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek 16 czerwca skończy 70 lat. - Chciałabym zapomnieć o tym, co mnie złego spotkało przez te lata, a pamiętać tylko dobre rzeczy - mówi aktorka.