• Informacje na temat:

  cała prawda o sytuacji w polsce

Artykuły na temat: cała prawda o sytuacji w polsce
 • Roksana Węgiel zmiażdżyła Agatę Dudę! Oto cała prawda

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 28. Edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Roksana Węgiel (15 l.) postanowiła wystawić na aukcję swoją sukienkę, z której dochód zostanie przeznaczony na WOŚP. Na taki sam pomysł wpadła Agata Duda (47 l.), która również przekazała kreację na licytację. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji!

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • "Klan": O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Tylko nieliczni znali prawdę...

  O związku nieodżałowanej Agnieszki Kotulanki, czyli Krystyny Lubicz z „Klanu”, i Pawła Wawrzeckiego, czyli Wieśka Gabriela ze „Złotopolskich”, mówiła kiedyś cała Polska. Dopiero jednak po śmierci aktorki wyszło na jaw, dlaczego i w jakich okolicznościach się rozstali...

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • "M jak miłość": Wojna na planie?! Ujawniamy całą prawdę o konflikcie między gwiazdami

  ...gra siebie w "M jak miłość"... - Ależ skąd! Krystian ma zdecydowanie więcej zdrowego rozsądku niż młody Mostowiak. Wątpię, by w prawdziwym życiu dopuścił do sytuacji, do jakich dochodzi z udziałem(...) w najpopularniejszej produkcji w Polsce, którą doskonale znałam od dziecka, ale od tej drugiej strony. Jestem zaszczycona, że na planie mogę spotykać się i uczyć od takich mistrzów w zawodzie aktorskim jak pani...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o Amelii

  ...w Polsce i nie chce jej znać...

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

 • Grażyna Torbicka wylała swoje żale na TVP! Wyjawiła całą prawdę!

  Grażyna Torbicka (58 l.) w marcu 2016 roku odeszła z TVP. Po 33 latach pracy w Telewizji Polskiej zdecydowała, że nie chce już dłużej przebywać w tym miejscu i zdradziła jakie były powody jej odejścia.

 • Recenzja Maciej Maleńczuk "Tęczowa swasta": Trochę bardem, trochę błaznem

  Chyba jeszcze nigdy, nawet przy okazji obecności w "Idolu" nie było w mediach tyle Maleńczuka. Facet dowodzi, jak doskonale rozumie show-biznes, a jednocześnie, jak bardzo ma na show-biznes położone.