• Informacje na temat:

  cała prawda o whitney

Artykuły na temat: cała prawda o whitney
 • Górniak: Na dobrej drodze

  Miała pani być polską Whitney Houston. Edyta Górniak: Ciekawe... Ciekawe, dlaczego tak się nie stało... - Nie przyjmując roli, nie mogę dyskutować o tym, czy i dlaczego ta rola się nie(...) historie o Edycie Górniak. Prawda jest dużo prostsza, żeby nie powiedzieć zwyczajna, ale ludzie woleliby być świadkami moich ekstremalnych i ekscentrycznych zachowań. Ludzie lubią historie...

 • Matka Whitney: Chcę skończyć z tymi kłamstwami

  Cissy Houston wyda książkę poświęconą jej zmarłej niedawno córce, Whitney. Planuje zdradzić w niej całą prawdę o ostatnich latach życia gwiazdy.

 • Yaya DaCosta zagra Whitney Houston

  Yaya DaCosta ("Kamerdyner") wcieli się w postać tragicznie zmarłej w 2012 roku Whitney Houston w filmie przygotowywanym dla stacji Lifetime.

 • Angela Bassett nakręci film o Whitney Houston

  Amerykańska aktorka Angela Bassett przyjęła propozycję wyreżyserowania filmu o kulisach burzliwego małżeństwa Whitney Houston i Bobbyego Browna. Nominowana do Oscara gwiazda po raz pierwszy stanie po drugiej stronie kamery.

 • "Bitwa na głosy": Hołd dla zmarłej

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnała się drużyna Natalii Kukulskiej. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu Edyty Górniak, który był hołdem dla zmarłej niedawno Whitney Houston.

 • "Moja płyta jest szczera"

  Monika Brodka jest laureatką trzeciej edycji programu "Idol". Jej debiutancka płyta, zatytułowana po prostu "Album", ukazała się w październiku 2004 roku . Miesiąc wcześniej mogliśmy poznać co prawda sygnowany jej nazwiskiem "Mini-Album", ale zawierał on tylko sześć nagrań z debiutu. Jej muzyka to nowoczesny soul, w którym słychać także elementy folkloru góralskiego. Nic w tym dziwnego - Monika

 • "Charytatywna kopalnia diamentów"

  Akon, naprawdę Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam, to jeden z najpopularniejszych artystów i producentów muzycznych na świecie. Jest wokalistą r'n'b i zarazem raperem. Nagrywa dla swojej własnej wytwórni płytowej i pisze piosenki na albumy 50 Centa, Michaela Jacksona, czy Whitney Houston. Podczas pobytu w Krakowie, gdzie Akon w sierpniu 2007 roku wystąpił na Coke

 • Dionne Warwick ogłosiła bankructwo

  Amerykańska wokalistka Dionne Warwick ogłosiła bankructwo. Jedna z największych gwiazd muzyki soul wszech czasów padła ofiarą nieuczciwego księgowego, który przez lata składał fałszywe zeznania podatkowe w jej imieniu.

 • "Bez muzyki nie ma dla mnie życia"

  Po wydaniu albumu "10", podsumowującego dotychczasową twórczość Piotra Marca, znanego bardziej jako Liroy, pionier hip hopu w Polsce zaoferował swym fanom kolejne i - jak sam zapowiadał - ostatnie w karierze dzieło, zatytułowane "Bestseller". Z tej okazji o pracach nad płytą, wspólnym nagraniu z Lionelem Richie oraz planach na przyszłość, z Liroyem rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Jesteście bardzo odważnym narodem"

  Aż 25 lat - bo tyle mniej więcej trwa jego kariera - czekał Billy Sheehan na wydanie swojej pierwszej płyty solowej, zatytułowanej "Compression". Jeden...