• Informacje na temat:

  cala rodzina michaela jacksona

Artykuły na temat: cala rodzina michaela jacksona
 • Britney i Justin składają hołd Jacksonowi

  Spears, która wystąpiła z wokalistą w 2001 roku podczas przyjęcia z okazji 30-lecia jego kariery, bardzo liczyła na powrót Jacksona na scenę i spotkanie na koncercie, który miał się odbyć w przyszłym(...) przez całe moje życie i jestem zdruzgotana, że odszedł" - powiedziała piosenkarka, cytowana przez "US Magazine". Timberlake, który również nie ukrywa inspiracji twórczością Jacksona, założył nawet...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Jackson odcina się od rodziny

  Michaela Jacksona. Zespół, znany m. in. z takich hitów jak "Blame It On The Boogie" czy "ABC", ostatnią trasę koncertową odbył w 1984 roku, kiedy Michael Jackson był już niezwykle popularnym solowym(...) podczas koncertów" - dodał artysta. Jermaine Jackson poinformował agencję Associated Press, że rozśpiewana rodzina Jacksonów przygotowuje się właśnie do wspólnej trasy koncertowej zaplanowanej na...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Kozidrak: Chciałam pojechać na koncert Jacksona

  Śmierć króla popu, wokalisty i tancerza, Michaela Jacksona, to szok nie tylko dla jego fanów, ale również dla wszystkich ludzi muzyki. Swoją reakcją na wiadomość o odejściu wokalisty podzieliła się piosenkarka Beata Kozidrak .

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Sposób na kryzys i kapelusz Jacksona

  ...też nie będą próżnować. Paździoch poczuje się jak Balcerowicz i wymyśli sposób na opanowanie kryzysu ekonomicznego. Zaś Boczek znajdzie kapelusz samego Michaela Jacksona. Czy to będzie kapelusz za(...) w nowej serii odgrywać będzie żona Waldusia, Jolasia. - To osoba bardzo prosta, ale nie pozbawiona temperamentu. Cała rodzina, a przede wszystkim mąż musi liczyć się z jej zdaniem - wyjaśnia kreująca...

 • Krytykują rodzinę Jacksona

  Amerykańscy psychologowie dziecięcy atakują krewnych Michaela Jacksona za dopuszczenie córki gwiazdy do głosu podczas wczorajszych (7 lipca) uroczystości pogrzebowych.

 • Serialowy przewodnik

  .... odc.383 Arnold Boczek wchodzi w posiadanie kapelusza, który należał do Michaela Jacksona. Wkrótce sam staje się sławny. odc.384 Zaczyna krążyć plotka, że bohaterka telenoweli "Przepis na miłość" ma(...) bazę! "Współczesna rodzina" odc.9, 10 Cameron chce, by przyjęcie urodzinowe Luke’a było wspaniałe. Seria incydentów sprawia, że zabawa przeradza się w chaos. Phil i Claire ogłaszają dzieciom...

 • Michael Jackson: Jestem wizjonerem

  W środę, 4 grudnia, Michael Jackson kontynuował zeznania w sprawie odwołania koncertów milenijnych, które na mocy umowy, jaką gwiazdor zawarł w 1999 r. z niemieckim promotorem Marcelem Avramem, powinny się odbyć na dwóch przeciwległych krańcach globu. Jackson tłumaczył w sądzie, że ma ogromny talent artystyczny, niestety zupełnie nie zna się na biznesie.

Zdjęcia na temat: cala rodzina michaela jacksona