• Informacje na temat:

  cała warszawa

Artykuły na temat: cała warszawa
 • Bajkowy ślub w Wenecji już za nimi. Teraz Agnieszkę Szulim czeka zapewne równie bajkowe życie u boku milionera. Widać, że tych dwoje naprawdę się kocha, a najnowsze wieści chyba całkowicie zamkną usta złośliwcom, którzy sugerowali, że Aga wyszła za Piotrka tylko dla jego pieniędzy! Okazuje się, że para przed ślubem spisała intercyzę, o czym ponoć "huczy cała Warszaw". Jednak nie oznacza to, że...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Uczucie dopadło ich... na scenie. Było skomplikowane, bo oboje trwali w małżeństwach. Gdy rozstali się ze swoimi połówkami, niespodziewanie każde poszło w inną stronę. Została za to niezwykła przyjaźń.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Koronawirus w Polsce: Mariusz Szczygieł poszedł w Warszawie nad Wisłę i... zamarł

  ...pustkami, jak cała Warszawa. Pomylił się. Jak się okazuje, życie z centrum przeniosło się bowiem właśnie na bulwary. Można tu spotkać grupy młodych i starszych ludzi, w zasadzie w każdym przedziale...

 • Robert Kochanek będzie trenował cheerleaderki Legii Warszawa

  Robert Kochanek nawiązał współpracę z drużyną koszykarską Legia Warszawa. Będzie odpowiedzialny za wyszkolenie i przygotowanie występów cheerleaderek, które od sezonu 2015/2016 będą umilać mecze(...) uśmiechem, aby stworzyć zespół będący wizytówką Legii Warszawa.

 • ​Teresa Iżewska: Kilka słów zniszczyło całe jej życie

  O takim debiucie wiele aktorek może tylko pomarzyć. Rola w "Kanale" Andrzeja Wajdy otworzyła jej drzwi do kariery. Losy jej filmowej "Stokrotki" poruszyły wszystkich. Teresa Iżewska otrzymała nominację do prestiżowej nagrody BAFTA. Wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. Niestety, stało się inaczej, a jej historia, podobnie jak powstańczej sanitariuszki, zakończyła się tragicznie.

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Bogusław Linda i Pola Raksa: Tygodnik ujawnia całą historię ich romansu!

  ...z bankietowych upodobań aktora trudno zobaczyć na spotkaniach towarzyskich. Koledzy odnoszą wrażenie, że Pola zamknęła go w domu i wypuszcza tylko na próby i przedstawienia. Cała Warszawa o tym...

 • Electronic Beats znów w Warszawie

  27 lutego festiwal Electronic Beats po raz kolejny zagości w Warszawie. Impreza odbędzie się w klubach Palladium oraz Basen.

Zdjęcia na temat: cała warszawa
Wideo na temat: cała warszawa
 • Doda wyznała całą prawdę o swoim ślubie!

  Doda (34 l.) w wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, dlaczego wzięła ślub w tajemnicy. Chciała przeżyć ten wyjątkowy dzień tak, jak każda inna panna młoda. Sama uroczystość przeszła jej oczekiwania. Przyznała, że Emilowi Stępniowi, swojemu świeżo poślubionemu małżonkowi, może ufać i powierzać mu swoje sekrety. Jednak sporym zgrzytem okazała się natarczywość paparazzich, którzy po ich powrocie otoczyli piosenkarkę i jej małżonka na lotnisku w Warszawie. (Wideoportal/x-news).

 • Magda Gessler nie chce, by nazywać ją teściową!

  Choć Magda Gessler wydała właśnie córkę Larę za mąż, nie życzy sobie, by nazywać ją "teściową". - Nie jestem teściową. Jestem mamą Pawła, tak jak i mamą Lary. Co znaczy teściową? Okropna nazwa. Wszystkie moje teściowe były cudownymi mamami dla mnie, miałam je trzy, więc tutaj się to sprawdzi - mówi Gessler. Samym ślubem jest zachwycona. Uroczystość nie przypominała tradycyjnych polskich wesel, została bowiem zorganizowana w leśnym zagajniku pod Warszawą. - To był prezent Lary dla mnie -...

Dyskusje na temat: cała warszawa