• Informacje na temat:

  całej europy

Artykuły na temat: całej europy
 • Kasia Tusk pochwaliła się córką. Cały dziadek Donald!

  Córka "króla Europy" w mediach społecznościowych pokazuje sporo, choć równocześnie bardzo chroni swoją prywatność. Przed prasą i opinią publiczną udało jej się ukryć nawet to, że wyszła za mąż za(...) której widzimy psa oraz fragmenty najbliższych jej osób: męża i córki. Dziecko nie jest uchwycone w całej okazałości, ale widać, że ma sporo po dziadku. A mianowicie odcień włosów! Donald Tusk musi być...

 • Francuski hit "Za jakie grzechy, dobry Boże?" na polskich ekranach

  14 listopada do polskich kin trafi film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Ta francuska komedia stała się w tym roku absolutnym fenomenem w kinach całej Europy.

 • Kora: Tym romansem żył cały Kraków. Skończyło się niemal tragedią

  ...hipisów, jeździli na zloty do Mielna i Kazimierza nad Wisłą. Brali też narkotyki, głównie dostępną w każdej aptece bez recepty pobudzającą fermatrezynę, palili przywożony z Europy Zachodniej haszysz...

 • Scenarzyści filmowi z całego świata będą obradować w Warszawie

  130 autorów filmowych scenariuszy, m.in. z USA, Izraela i Wlk. Brytanii weźmie udział w organizowanej w Warszawie 3. Światowej Konferencji Scenarzystów. Spotkanie rozpocznie się w środę. Jednym z prelegentów będzie współtwórca thrillera "Szczęki" Carl Gottlieb.

 • Justyna Święty-Ersetic: Jaka prywatnie jest mistrzyni Europy?

  Justyna Święty-Ersetic (25 l.) została podwójną złotą medalistką mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Berlinie. W życiu zawodowym układa jej się świetnie, a jak jest w tym prywatnym? Okazuje się, że niemniej dobrze.

 • Jack Sparrow zazdrości mu... pasztetu!

  13 sztuk teatralnych, 12 filmów, 26-odcinkowa seria telewizyjna, 4 gry wideo i 15 płyt CD z muzyką - oto wielkie dziedzictwo Kapitana Szablozębego - najsłynniejszego pirata Europy.

 • Jacek Rozenek: Cały dzień w biegu

  ...i południe Europy - Niemcy, Francja, Włochy, Chorwacja. Będziemy testować i opisywać campingi. Można powiedzieć, że trochę będę w pracy, a trochę na wakacjach. Mam bardzo ciekawą pracę, która...

 • Najszybciej sprzedający się film w historii?

  To było wiadome od początku. Zastanawiano się jedynie nad skalą. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie hitem nie tylko walentynkowego weekendu, ale całego sezonu. Fani na całym świecie kupili już 2,75 miliona biletów na premierowe pokazy.

 • "Przekręt": Hiszpańska wendeta

  Nielegalne walki bokserskie i rabunki. Strzelaniny, pościgi i przekręty. Zdrada, zbrodnia i wymierzanie sprawiedliwości zgodnie z kodeksem rodzinnego gangu. A to wszystko w gorącej scenerii Costa del Sol, mekki turystów i zorganizowanych grup przestępczych z całej Europy, w której osadzony został 2. sezon serialu "Przekręt".

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

Zdjęcia na temat: całej europy
Wideo na temat: całej europy
 • Cristiano Ronaldo ma żal do Iriny Shayk?!

  Filmowa biografia Cristiano Ronaldo już trzeci tydzień jest wyświetlana w kinach całej Europy, jednak dopiero teraz Portugalczyk zdecydował się zdradzić dlaczego nie ma w niej choćby jednej sceny z udziałem Iriny Shayk. - W życiu każdego człowieka są momenty dobre, złe i kompletnie nieistotne, które najlepiej jak najszybciej zapomnieć - odpowiedział lakonicznie CR7. (źródło: /Foto Olimpik/x-news)

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Siwiec na wakacjach z Saletą!

  Natalia Siwiec i Przemek Saleta wybrali się na darmowy wyjazd do Tatralandii, jednego z największych parków wodnych w tej części Europy. Zobaczcie "ciężkie" życie celebrytów w całej okazałości! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

Dyskusje na temat: całej europy
 • Re: "Zniewolona": Witajcie w świecie pięknej niewolnicy

  dlaczego piszesz naszej szlachty, to problem całej Europy, a chłopami byli też Polacy

 • Re: "Korona królów": Złote lata Polski na antenie TVP!

  To ten król dał Żydom schronienie, gdy ich wyganiali z całej Europy, a oni teraz hejtują......

 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski rządzi w sieci!

  Najbardziej rozchwytywane są polki na zachodzie polskie gwiazdy są zatrudnianie domach publicznych na terenie całej Europy zachodniej...... Posługują się językiem gdyby ktoś nie wiedział

 • Re: Kto zgarnie serialowe Telekamery "Tele Tygodnia" 2020? Typy Redakcji ŚwiatSeriali.pl

  na tę całą galę zjechało się ponad stu naczelników ciężkich wiezień i aresztów śledczych z całej Europy. Odbywają się przymiarki do zakupów. Konkretnie to klawisze kupują te wszystkie przerażające seriale do prowadzenia przesłuchań 3. stopnia. Nieszczęśni osadzeni są zmuszani do oglądania tej filmowej melasy. Na te bestialskie metody zareagowały już organizacje broniące praw człowieka i przed

 • Re: Wiesław Gołas przeżył koszmar, grając swą popisową rolę...

  Powiem, że dzisiejsza Polska to zupełnie inny twór niespotykany w całej historii Europy Środko-Wschodniej. Żyjemy w zupełnie w nowym państwie, bez żydów, bez Niemców, bez Ruskich, bez cyganów. A wielu Polaków boi się tego przyznać i pisze wymyśloną baśniową utopijną 1000 letnią historię Polski. A powinny przedstawić prawdziwa historia, żeby wyciągać dobre wnioski. Powinniśmy się wzorować na Korei

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Turecka propaganda, i taką samą propagandę lewackie media zalały TV w całej Europie , pokazując nieszczęśliwych islamskich uchodźców szturmujących granice Europy.

 • Re: "Belle epoque" nagrodzone na World Media Festival 2017

  Nie, linko, to ty nie masz za grosz gustu i pojęcia o filmach-serialach. To pierwszy polski serial, który dostał tak wysoką nagrodę, to znaczy, że filmowcy z całej Europy też nie mają gustu? Oj, linko, linko...do piaskownicy.

 • Re: "Czarnobyl": Najlepszy serial 2019 roku?

  obszarze Mińsk-Rzeszów-Kijów i produkcję żywności na wiele lat na obszarze praktycznie całej Europy Środkowej.

 • Re: "Belle epoque" nagrodzone na World Media Festival 2017

  Ten serial dostał prestiżową nagrodę europejską, nadaną przez ponad 30 jurorów z całej Europy. Co najmniej 4 państwa na targach w Cannes chcą zakupić gotowy serial. w tym Niemcy, Francja, Szwajcaria i Hiszpania, gdzie uwielbiają Małaszyńskiego, a wy tylko plujecie i bluzgacie. Inni potrafią docenić, a Polacy, jak zwykle, plują na swoje produkcje .

 • Re: „M jak miłość”: Szokujący wyskok Pawła! Uderzy Kingę!

  Bistro które prowadzi Kinga to w rzeczywistości speluna pod przykrywką. Działa tam agencja towarzyska, sprzedają wódę z lewego spirytusu oraz prochy. Spotykają się tam mafiozi z całej Europy. Nad wszystkim czuwa Kinga aby klientela była zadowolona. Kiedyś tylko Andrzejek przedawkował dopalacze które mu sprzedała i chciał podpalić tę spelunę. Na szczęście miejscowa policja go zgarnęła na dołek.