• Informacje na temat:

  całej polsce

Artykuły na temat: całej polsce
 • "Locke & Key": Horror dla całej rodziny

  Z rysunkami Gabriela Rodrigueza tak właśnie było. Ale producenci Meredith Averil i Carlton Cuse postanowili zrobić z niej serial dla całej rodziny. Efekt? Nietypowa ekranizacja, której pomysł(...) unika dosłowności na rzecz osiągania nastroju poprzez niedopowiedzenia. Byliście zaskoczeni, że komiks dla dorosłych jest adaptowany na serial dla całej rodziny? Darby Stanchfield: - Producenci...

 • Lordi przyjedzie do Polski

  1 lutego 2015 roku na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja Lordi, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "Hard Rock Hallelujah".

 • Edyta Górniak jednak wróciła do Polski z USA! Dziękuje całej załodze!

  Instagramie podziękowała całej załodze.  "Dawno nie cieszyłam się tak na powrót do Polski. Chciałam i musiałam być bliżej mojego dziecka i bliżej mojego kraju.  Nie było to proste, ale się udało. Dziękuję Polskim Liniom Lotniczym LOT i całej Załodze za bezpieczny powrót do domu" - pisze Edyta.  Na koniec dodała, że teraz musi spędzić dwa tygodnie w domu z powodu kwarantanny.  ***

 • Nico & Vinz "Black Star Elephant": Posłuchaj całej płyty!

  Tylko w Interii możecie przedpremierowo posłuchać debiutanckiego albumu norweskiego duetu Nico & Vinz. Płyta zatytułowana "Black Star Elephant" trafi do sprzedaży 6 października.

 • Olga Frycz o sytuacji na dworcu w Warszawie: Wstyd na cały centralny

  Olga Frycz (33 l.) opowiedziała o sytuacji, z którą na co dzień mierzy się wiele matek w Polsce.

 • Nickelback w Polsce!

  Grupa Nickelback ogłasza światową trasę koncertową i zapowiada 31 koncertów w całej Europie. Jednym z punktów tournee będzie występ w Polsce. Formacja zagra w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig chce grać na całym świecie, ale mieszkać w... Polsce!

  Udział w filmach "Sponsoring" i "Kobieta z piątej dzielnicy", które wyświetlane były w niemal całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, sprawił, że Joanną Kulig zainteresowali się producenci(...) zagranicznych produkcji. Czuję, że moje miejsce jest tu, a czy to się zmieni...? Nie wiem - wyznała. Joanna Kulig uważa, że w Polsce jest mnóstwo aktorek i aktorów, którzy mogliby zawojować cały świat...

 • Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce (nowa płyta "Hand. Cannot. Erase.")

  W lutym 2015 roku ukaże się nowy solowy album Stevena Wilsona, znanego także z m.in. Porcupine Tree, No-Man i Blackfield. Z nowym materiałem na początku kwietnia zagra dwa koncerty w Polsce.

 • Krzysztof Cugowski świętuje narodziny dziecka. Gratulacje spływają z całej Polski

  Krzysztof Cugowski (68 l.) nie posiada się z radości!

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

Zdjęcia na temat: całej polsce
Wideo na temat: całej polsce
 • Nowy Mister Polski jest chorobliwie nieśmiały

  Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę Mistera Polski osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Chłopak jest jednak wyraźnie onieśmielony całym zamieszaniem, jakie towarzyszy mu w ostatnich dniach. Zobaczcie, jak zaprezentował się w śniadaniówce TVN! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tak Alicja Bachleda-Curuś promuje Polskę w Stanach

  Alicja Bachleda-Curuś była jednym z gości specjalnych Nocy Polskiego Dziedzictwa w NBA. Aktorkę na wydarzenie zaprosił organizator i pomysłodawca całej akcji Marcin Gortat. - Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Jestem szczęśliwa kiedy mogę promować polską kulturę i historię. To jest też bardzo specjalne wydarzenie dla Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, to się im należy. Marcina nie da

 • Pola Bogdańska, polska szafiarka, szczerze o swojej chorobie: Miałam anoreksję

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu, projektowaniu" - podkreślił Mateusz Kuras, znajomy Poli. (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: całej polsce