• Informacje na temat:

  calista flockhart aktorka

Artykuły na temat: calista flockhart aktorka
 • "Supergirl": Calista Flockhart nie odchodzi z produkcji

  Fani serialu "Supergirl" mogą odetchnąć z ulgą. Calista Flockhart (Cat Grant) nie rozstaje się z produkcją stacji The CW (a wcześniej CBS).

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • "Ally McBeal": Zdrowo pokręcona prawniczka

  Charakterna adwokat, grana przez Calistę Flockhart, miała zdecydowanie więcej szczęścia w pracy niż w miłości. I wzruszała do łez!

 • Krucha Calista Flockhart

  Calista Flockhart, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Ally McBeal" , zagra w filmie "Fragile", w którym wcieli się w pielęgniarkę. Rola to pierwsza poważana kreacja aktorki od momentu zakończenia w 2002 roku pracy nad kultowym seriale m o zwariowanej prawniczce. Calista Flockhart ostatnie dwa lata poświęciła swemu synowi Liamowi i swemu życiowemu partnerowi Harrisonowi Fordowi.

 • Flockhart nie wyjdzie za mąż

  Niedawno świat obiegła wiadomość, iż po pięcioletnim związku z Calistą Flockhart (42 l.) Harrison Ford (64 l.) wreszcie zdecydował się poprosić ukochaną o rękę. Aktorka ostatnio zdementowała te plotki .

 • Ally McBeal w nowej roli

  Amerykańska aktorka Calista Flockhart, znana przede wszystkim ze swej roli w serial u "Ally McBeal", wystąpi w tym roku na deskach londyńskiego teatru "Savoy", we wznowieniu popularnej sztuki "The Philadelphia Story".

 • Harrison Ford wreszcie się ożenił!

  Harrison Ford wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką Calistą Flockhart .

 • Calista Flockhart w "Providence"

  Calista Flockhart, gwiazda serial u "Ally McBeal" , dołączy do obsady filmu "Providence", który powstaje w studiu Disney'a. Na udział w produkcji wyrazili zgodę także Tim Blake Nelson ( "Bracie, gdzie jesteś?" ) i Toni Collette ( "Był sobie chłopiec" ). Główne role w filmie zagrają Alec Baldwin ( "Hollywood atakuje!" ) i Matthew Broderick ( "Miłość jak narkotyk" ).

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  Swoje oryginalne imię Calista (najpiękniejsza - w j. greckim) zawdzięcza mamie. Całe dzieciństwo przyszła aktorka spędziła na walizkach z uwagi na charakter pracy jej ojca, Ronalda. Gwiazda przyznaje(...) mediów. Po premierze 3. sezonu (1999 r.) wszyscy zauważyli, że aktorka bardzo schudła. Pojawiły się plotki, że Calista cierpi na anoreksję lub bulimię. - Mam małe kości. To sprawa genetyki. Moja rola...

 • Sposób na Ally McBeal

  "Romansowałam z kelnerami, fryzjerami, kolegami z planu, a nawet z koleżankami" - twierdzi Calista Flockhart, filmowa Ally McBeal. Choć twierdzi, że jest samotna, spotyka się teraz z 34-letnim Benem Stillerem, aktorem znanym z serial u "Sposób na blondynkę".

Zdjęcia na temat: calista flockhart aktorka
Wideo na temat: calista flockhart aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....